در سفر استانی سرپرست و معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران به سمنان؛

دیدار با طلاب موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمیه و امام جمعه دامغان، برنامه دومین روز سفر

شناسه خبر : 122782

1401/02/29

تعداد بازدید : 88

دیدار با طلاب موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمیه و امام جمعه دامغان، برنامه دومین روز سفر
در دومین روز از سفر استانی سرپرست و معاون حوزه های علمیه خواهران کشور و هیات همراه به استان سمنان، برنامه دیدار با طلاب موسسه آموزش عالی فاطمیه دامغان، و دیدار با امام جمعه دامغان صورت پذیرفت.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، در دومین روز از سفر استانی سرپرست و معاون حوزه های علمیه خواهران کشور و هیات همراه به استان سمنان، برنامه دیدار با طلاب سیکل، سطح ۲ و ۳ مدارس علمیه فاطمیه دامغان به میزبانی موسسه آموزش عالی فاطمیه دامغان برگزار شد که در این دیدار ابتدا نمایندگان طلاب در مقاطع مختلف مسائل خود را مطرح کردند و حجت الاسلام والمسلمین تهرانی و همکارانشان به سوالات و مباحث پاسخ دادند.
 
حجت الاسلام والمسلمین فاضل، سرپرست حوزه های علمیه خواهران نیز در این نشست، در سخنانی به اهمیت کار طلاب و نیز جایگاه حوزه های علمیه خواهران و رسالت اساتید در بحث پرورش طلاب اشاره کرد.
 
بعداز ظهر پنجشنبه از موسسه قرآنی نورالرضا(ع) که تحت مدیریت حوزه علمیه خواهران دامغان است، بازدید کردند.
 
در ادامه برنامه های این روز، با اساتید و کادر مدارس علمیه خواهران سطح ۲ و۳ فاطمیه دامغان به میزبانی این مدرسه علمیه نشستی برگزار شد.
 
دیدار با حجت الاسلام والمسلمین رستمیان، امام‌جمعه دامغان نیز از برنامه های پنجشنبه شب بود.
 
همچنین معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران و هیئت همراه از ساختمان تازه تأسیس مرکز تخصصی قرآنی نورالزهراء دامغان بازدید کردند.