سرپرست حوزه های علمیه خواهران کشور:

هویت طلبگی را ارج نهید و به دنبال هویت های عارضی نباشید

شناسه خبر : 122783

1401/02/29

تعداد بازدید : 107

هویت طلبگی را ارج نهید و به دنبال هویت های عارضی نباشید
سرپرست حوزه های علمیه خواهران کشور درس خواندن طلاب در این عصر را از بالاترین جهادها دانست و گفت: هویت طلبگی را ارج نهید و به دنبال هویت های عارضی نباشید.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی فاضل، سرپرست حوزه های علمیه خواهران در جریان سفر به استان سمنان، نشستی با طلاب سطح۲،۱ و ۳موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمیه دامغان برگزار شد.
 
سرپرست حوزه های علمیه خواهران کشور در این نشست گفت: اگر امروز اسلام به قوت خویش باقی مانده است اثر همین فعالیت حوزویان و تعلقات طلاب به امام باقر و امام صادق علیها السلام است. لذا هویت طلبگی را ارج نهید و به دنبال هویت های عارضی نباشید.
 
حجت الاسلام و المسلمین فاضل افزود: شما در جایگاهی هستید که دیگران به شما اقتدا می کنند. سختی کار شما به مداومت برای رسیدن به مرجعیت است، چون شما از چند زاویه الگو و مرجع هستید.
 
وی تاکید کرد: اگر مظاهر دین در اجتماع کمرنگ هست، بخشی از آن به ما حوزویان بر می گردد. امروز در زمانه ای هستیم اگر ما حوزویان سریع عمل نکنیم، دیگران وارد عمل خواهند شد. درس خواندن شما طلاب در این عصر از بالاترین جهادهاست.
 
 در ادامه این مراسم مدیر مدرسه علمیه فاطمیه دامغان گزارش عملکرد آموزشی را ارائه داد.
 
مدیر مدرسه علمیه دامغان گفت: آنچه که شما الان از حوزه علمیه دامغان می‌بینید، تماما تلاش خود طلبه ها بوده است، وعده ی خداوند حق است و اگر بنده اراده کند، وعده های الهی عملی می‌شود.