مدیرعامل مرکز نشر هاجر خبر داد:

ارائه ۳۲۵ عنوان کتاب از سوی مرکز نشر هاجر در نمایشگاه کتاب تهران

شناسه خبر : 122808

1401/02/31

تعداد بازدید : 58

ارائه ۳۲۵ عنوان کتاب از سوی مرکز نشر هاجر در نمایشگاه کتاب تهران
مدیرعامل مرکز نشر هاجر وابسته به حوزه های علمیه خواهران از ارائه و عرضه ۳۲۵ عنوان کتاب از سوی این انتشارات در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای احمد شایانفر در گفت‌وگویی با اشاره به عرضه ۳۲۵ عنوان کتاب از سوی مرکز نشر هاجر در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اظهار داشت: از این تعداد، ۲۹۵ عنوان کتاب مربوط به محصولات نشر هاجر و ۳۰ عنوان نیز آثار پژوهشکده زن و خانواده وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران است.

وی همچنین با اشاره به این که ۹ عنوان کتاب مربوط به آثار منتشر شده در سال ۱۴۰۱ است، گفت: سال ۱۴۰۰ موفق به انتشار ۳۹ عنوان کتاب جدید و سال ۹۹ نیز موفق به نشر ۳۴ عنوان اثر جدید شدیم و این در حالی است که در این دو سال درگیر معضل شیوع ویروس کرونا بوده ایم.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر یادآور شد: با توجه به این که قالب آثار منتشر شده در نشر هاجر با رویکرد زن و خانواده است، علاوه بر طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران، خانواده ها نیز مخاطبان بسیاری از کتب ما هستند و به ویژه در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتب عمومی نشر هاجر مورد استقبال خوب مردم و خانواده ها قرار گرفته است.

آقای شایانفر در خاتمه بر لزوم تلاش همگانی در کشور برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تأکید کرد و افزود: باید کاری کنیم که بچه ها از همان سنین کودکی و نوجوانی علاقه مند به مطالعه کتاب شوند چرا که در این صورت در دیگر برهه های زمانی عمر خویش نیز با کتاب و کتاب خوانی مأنوس خواهند شد.