اعطای جایزه نخبگان البرز ۱۴۰۱به طلبه برگزیده استعداد برتر حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 122837

1401/02/31

تعداد بازدید : 78

اعطای جایزه نخبگان البرز ۱۴۰۱به طلبه برگزیده استعداد برتر حوزه‌های علمیه خواهران
طلبه برگزیده استعداد برتر حوزه‌های علمیه خواهران در شصتمین همایش برگزیده جایزه بنیاد البرز موفق به دریافت جایزه شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، در جهت تجلیل از مقام علمی دانشمندان و پژوهندگان برتر ایرانی و تشویق دانشجویان، طلاب و دانش آموزان برگزیده، اعطای «جایزه بنیاد البرز» به ‌عنوان یکی از نمادهای شایستگی و برتری علمی در سطح کشور از سال ۱۳۴۲ در دستور کار بنیاد فرهنگی البرز قرار گرفته است.

طی سال های گذشته از بین طلاب استعداد برتر حوزه های علمیه خواهران افرادی واجد شرایط دریافت این جایزه معتبر شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفته اند.

ـ خانم سیده مرضیه علوی از مدرسه علمیه عالی تخصصی معصومیه قم و ندا نصیری مبارکه از مدرسه علمیه عالی تخصصی صدیقه کبری قم در سال 1397

ـ خانم خدیجه احمدی بیغش از مدرسه علمیه عالی تخصصی کوثر تهران در سال 1399

ـ خانم زینب بهجت پور از مدرسه علمیه عالی تخصصی معصومیه قم در سال 1400

ـ و خانم زینب گیلانی از مدرسه علمیه عالی تخصصی مجتهده امین اصفهان در سال 1401

همایش شصتمین سال جایزه البرز، عصر روز چهار شنبه 28 اردیبهشت 1401 در بخش دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب در سالن همایش های هتل ارم تهران برگزار شد.

در ادامه این همایش و در بخش تقدیرها، 5 نفر از  دانشمندان، 5 نفر از  مخترعین، 7 نفر از طلاب از جمله خانم زینب گیلانی و 43 نفر از دانشجویان به ترتیب با جوایز نقدی ۲۲۰ میلیون تومانی، 70 میلیون تومانی و 50 میلیون تومانی و  لوح تکریم و نشان البرز تقدیر به عمل آمد.

اداره کل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران کسب این جایزه را به خانم زینب گیلانی تبریک عرض کرده و توفیقات روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستار است.