از سوی معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم صورت گرفت:

جشن بزرگ "خانواده بهشتی" همزمان با هفته ملی جمعیت در قم برگزار شد

شناسه خبر : 122867

1401/03/01

تعداد بازدید : 56

جشن بزرگ
معاونت فرهنگی حوزه علمیه خوهران استان قم با همکاری سازمان بسیج طلاب و روحانیون و امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی، جشن بزرگ خانواده بهشتی را در بوستان حضرت نجمه قم برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه های علمیه خواهران، در آیین جشن بزرگ "خانواده بهشتی" که به مناسبت هفته ملی جمعیت و با همکاری معاونت فرهنگی حوزه علمیه خوهران استان قم، سازمان بسیج طلاب و روحانیون و امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی، در بوستان نجمه در خیابان دورشهر قم برپا شد، جمع کثیری از دانش‌آموزان و بانوان حضور داشتند و استاد پوراحمد خمینی به عنوان سخنران و آقای جوشقانی عهده دار اجرای مراسم بودند.

سرپرست معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم، برنامه‌های این مراسم را، تجلیل از 10 خانواده دارای ۵فرزند و بیشتر و برگزاری مسابقه همراه با اهدای جوایز عنوان کرد و غرفه‌های برپا شده را با شامل: غرفه فرزندآوری، بازی‌های مادر و کودک، ناباروری، مشاوره تربیت فرزند، عفاف و حجاب و غرفه مشاوره خانواده برشمرد.

خانم عزیزاللهی، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم، ضمن شرکت در این مراسم، از حضور خانواده‌های پر شور انقلابی تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: دعا می‌کنم با همت خانواده‌ها و مسئولین، "تنهایی دخترم؛ تنهایی پسرم" از دل مادران جامعه‌ رخت بربندد‌.

در ادامه، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم، از مادرانی که بیشتر از پنج فرزند داشته و در این جشن بزرگ شرکت نمودند، با تقدیم هدایایی تجلیل کرد.

استاد پوراحمد خمینی نیز، دانلود رایگان فایلهای تربیتی را به تمامی مادران هدیه کرد و گفت: دانلود این فایل تربیتی از طریق شناسه @hamsaranclassمی باشد.

پایان مراسم نیز با اجرای سرود "سلام فرمانده" که توسط نوجوانان حاضر برگزار شد و شور و نشاط بیشتری به فضای این جشن خانوادگی بخشید.