برگزاری همایش مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان مرکزی

شناسه خبر : 122920

1401/03/02

تعداد بازدید : 43

برگزاری همایش مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان مرکزی
مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان مرکزی با حضور جمع کثیری از اعضای این مجمع و سرپرست حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مجمع خیرین مدارس علمیه خواهران استان مرکزی، پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از اعضای این مجمع در سالن جلسات مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد.

در ابتدا خانم ملیحه وکیلی، سرپرست حوزه‌ علمیه خواهران استان مرکزی صحبت‌های خود را با آیاتی از سوره مبارکه توبه در خصوص وظیفه تبلیغی طلاب حوزه‌های علمیه و ماموریتی که خدا برایشان محول نموده، آغاز کرد و اظهار داشت: مهمترین وظیفه طلاب، تبلیغ دین و تلاش در این عرصه است.

وی همچنین گزارشی از نیازمندی‌های طلاب در امور آموزشی، فرهنگی و معیشتی ارائه کرد و گفت: جایگاه انفاق و محاسبه انفاق در درگاه الهی به نقش خیرین در بستر سازی رسالت حوزه است.

آقای کاظم صالحی، مدیر انجمن و قربانی از اعضای این انجمن نیز گزارشی از روند فعالیت‌های صورت گرفته خصوصا پروژه در دست احداث امیرکبیر، مسکن طلاب و برخی دیگر از فعالیت‌ها بیان کردند.

در پایان این نشست نیز برخی اعضای این مجمع در خصوص کمک‌هایی که می‌توانند در جهت اهداف این مجمع انجام دهند، مطالبی را عنوان کردند.