مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین:

ترور نشانه قدرت نیست، نشانه عجز دشمن است

شناسه خبر : 122936

1401/03/02

تعداد بازدید : 44

ترور نشانه قدرت نیست، نشانه عجز دشمن است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین، ضمن محکوم کردن اقدام استکبار جهانی در به شهادت رساندن مدافع حرم، گفت: این ضعف و زبونی دشمن را نشان می دهد که وقتی در زمینه های دیگر موفق نبوده، به ترور روی آورده تا جلوی پیشرفت و موفقیت ایران را بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین رضا کاظم لو، صبح امروز در نشستی با معاونین مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قزوین، ضمن تبریک و تسلیت شهادت مدافع حرم، سرهنگ پاسدار "صیاد خدایی" در اقدام تروریستی ضدانقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی، گفت: ترور نشانه قدرت نیست، بلکه نشانه عجز و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابل اسلام است.

وی ادامه داد: اگر چهره ای در این کشور از دست برود، هر چند داغ سنگینی است، اما دیگران راه او را دامه خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم لو ادامه داد: این ضعف و زبونی دشمن را نشان می دهد که وقتی در زمینه های دیگر موفق نبوده، به ترور روی آورده تا جلوی پیشرفت، عظمت و موفقیت ایران را بگیرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین عنوان کرد: خون شهدا جوششی ایجاد می کند که جامعه در مقابل دشمن، وحدت و انسجام بیشتری پیدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم لو ضمن تبریک فرارسیدن سالروز حماسه آزادسازی شهر خرمشهر، بیان کرد: آزادسازی خرمشهر پیش از آن که فتح یک سرزمین باشد؛ نماد و ارزشی از یک سلسله خواستن‌ها، شهادت‌ها و استقامت‌ها است.

وی ادامه داد: سوم خرداد روز آزادسازی شهری است که در جنگ اراده‌ها، اراده دشمن زمین‌گیر می‌شود و این پیام به دشمن داده می‌شود که وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه.