کارشناس مسائل سیاسی سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد:

همه ابعاد حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است

شناسه خبر : 123022

1401/03/03

تعداد بازدید : 53

همه ابعاد حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است
کارشناس مسائل سیاسی سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد در نشست سیاسی مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) مطرح کرد: همه ابعاد حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آقای الله‌بخش نجفی در نشست سیاسی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر که در مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) شهرستان پارس‌آباد برگزار شد، گفت: در تمام سال‌های پر افتخار دفاع مقدس، روزهای بزرگی به ثبت رسیده است که عظمت و اهمیت آن همواره در اذهان باقی خواهد ماند.

وی افزود: حماسه آزاد‌سازی خرمشهر در همه ابعاد آن اعم از نظامی،‌ حماسه‌ای و فرهنگی، نقطه عطف مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و امروزه روحیه سلطه‌ستیز ملت ایران قوی‌تر و مستحکم‌تر از پیش همچنان در مسیر رشد و بالندگی قرار دارد.

کارشناس مسائل سیاسی سپاه ناحیه پارس‌آباد با اشاره به اتحاد و اراده ملت ایران در برابر دشمنان، بیان داشت: سوم خرداد پایان‌بخش توطئه‌های عظیم استکبار جهانی و بین‌المللی و منطقه‌ای علیه ملت ایران بود ملت قهرمان ایران در سوم خرداد سال ۶۱ نشان دادند که اگر تمام کشورهای مخالف در منطقه و جهان دست‌به‌دست هم داده و مدرن‌ترین سلاح‌ها را در اختیار دشمنان ما قرار دهند، اراده ملت ما بر همه آنها غالب و پیروز خواهد بود.

آقای الله‌بخش با بیان اهداف بلندمدت انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مردمان با فرهنگ و متفکر ایران اسلامی با رشددادن به اخلاق و معنویت در کنار رفاه و بهبود معیشت و حرکت به سمت مرز علم و فناوری، خرمشهر‌های جدید را در آغوش خواهند کشید و به حول و قوه الهی پیروزی‌های جدیدی را نصیبشان خواهند ساخت.

این مقام مسئول اظهار داشت: سوم خرداد تجلی حماسه و غرور آفرینی ملت ایران است که باید این حماسه و این غرور ملی به نسل‌های آینده نیز انتقال یابد.