مبلغ مدرسه علمیه الزهراء(س) خلخال:

جهاد تبیین برای حفظ روحیه استکبار‌ستیزی یک ضرورت است

شناسه خبر : 123030

1401/03/04

تعداد بازدید : 139

جهاد تبیین برای حفظ روحیه استکبار‌ستیزی یک ضرورت است
مبلغ مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال، با تاکید بر اينكه در جهاد تبیین باید اولویت‌ها براساس راهبردهای رهبر معظم انقلاب باشد، گفت: جهاد تبیین برای حفظ روحیه استکبارستیزی یک ضرورت است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم رباب صباحی، در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال، به رشادت‌ها و ايثارگری‌های رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل اشاره کرد و گفت: رزمندگان اسلام با اعتماد به امداد الهی که در سایه ایمان قوی شکل گرفته بود و با پیروی از رهنمودهای امام خمینی(ره) نزدیک به دو سال در مقابل دشمن مقاومت کردند، آوازه و استقامت این مردان بزرگ در اذهان مردم در طول تاریخ ماندگار خواهد شد.

وی افزود: روحیه استکبارستیزی و پایداری رزمندگان اسلام در راه حق باعث انفعال و عقب‌نشینی نیروهای دشمن و در نتیجه آزادسازی خرمشهر حماسه‌ساز شد.

مبلغ مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال، با اشاره به زمینه‌های پیروزی رزمندگان در حماسه خرمشهر، بیان داشت: انسجام و وحدت مردم، رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در طول جنگ، روحیه سلحشوری بانوان به‌عنوان مادران و همسران شهداء، رهبری و هدایت تاثیرگذار امام(ره) از جمله عوامل و زمینه‌های حماسه‌آفرین آزادسازی خرمشهر بود.

خانم صباحی حضور بانوان مبلغ در عرصه‌های جهاد تبیین را لازم و ضروری دانست و تاکید کرد: تبیین و هدایت‌گری از اهداف و رسالت انبیاء الهی در طول تاریخ بوده و روشنگری و جهاد تبیین، امروز یک فریضه با هدف مقابله با انحراف و تحریف انقلاب و گفتمان و ارزش‌های انقلاب می‌باشد.

مبلغ مدرسه علمیه خواهران خلخال اظهار داشت: تبیین رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در موضوعات مختلف، تجهیز به تکنولوژی روز به‌خصوص رسانه و فضای مجازی، مخاطب شناسی و شناخت جریانات دشمن، ضرورت جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف می‌باشد.