کارشناس مذهبی در جمع طلاب خواهر تنکابن:

نتیجه جراحی اقتصادی در جامعه رفاه، برقراری عدالت اجتماعی و استقلال است

شناسه خبر : 123949

1401/03/25

تعداد بازدید : 24

نتیجه جراحی اقتصادی در جامعه رفاه، برقراری عدالت اجتماعی و استقلال است
حجت الاسلام والمسلمین احمد رضوی، کارشناس مذهبی گفت: نتیجه جراحی اقتصادی در جامعه‌ی کنونی، رفاه، برقراری عدالت اجتماعی، استقلال و افزایش تولیدات داخلی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین احمد رضوی طی نشست بصیرتی با محوریت شعار سال، در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) تنکابن، اظهار داشت: جامعه پویا و هدفمند برای رسیدن به پیشرفت، دارای موانع و مشکلاتی است که آن را نمی شود انکار کرد اما برای هر پیشرفتی باید تلاش داشت.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرموده اند، برای رسیدن به جامعه مترقی، باید در نظم نوین جهانی، نقش آفرین باشیم نه اینکه زیر سلطه جهانیان قرار بگیریم، قدرت های جهانی برای اینکه به اهداف و منافع خودشان دست پیدا کنند در دنیا بحران هایی مانند جنگ در کشورهای منطقه و فروش سلاح و... ایجاد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی اقتصاد داخلی با اقتصاد جهانی برابر شد و درآمدها افزایش یافت، نتیجه ی مطلوب حاصل خواهد شد، اما این نتیجه مگر با جهاد و همراهی کردن مردم در بحث اقتصادی بدست نمی آید، مساله جراحی اقتصادی که امروزه در کشورما در حال اجراست و برای اقشار جامعه سختی به دنبال داشته، ولی عبور از آن، رفاه، اشتغال زایی، افزایش تولیدات داخلی و استقلال، عدم وابستگی و بر قراری عدالت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت، ولی باید بدانیم که دشمنان دست از دشمنی کردن برنداشته و از هیچ راهی برای شکست این حرکت دریغ نخواهند کرد.