عضو هیأت امناء مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) پارس‌آباد:

تقویت دینداری در جامعه سبب کاهش ظلم در زندگی می‌شود

شناسه خبر : 123959

1401/03/25

تعداد بازدید : 17

تقویت دینداری در جامعه سبب کاهش ظلم در زندگی می‌شود
عضو هیأت امناء مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) شهرستان پارس آباد تاکید کرد: بانوان طلبه برای شناخت مسیر الهی وارد حوزه علمیه می‌شوند تا مردم را با این مسیر آشنا کنند، بنابراین تقویت دینداری در جامعه سبب کاهش ظلم در زندگی مردم خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر وهاب علم‌الهدی، در آیین تودیع و معارفه مدیر مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام)، بیان داشت: طلبه باید برنامه سعادت‌بخش دین را استخراج و ابتدا برای خود و در مرحله بعد برای دیگران بیان کرده و بدان عمل کند.

وی با اشاره به رسالت طلبگی و تاثیر آن، اذعان داشت: رسالت و وظیفه طلبگی ما باید طوری باشد که بشریت را در مسیر تقوا و عبودیت حرکت دهیم.

عضو هیأت امناء مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) تاکید کرد: خواهران طلبه برای شناخت یک مسیر نورانی و الهی وارد حوزه‌های علمیه می‌شوند تا مردم را با این مسیر آشنا کنند، اگر علم دین و دین‌داری در جامعه تقویت شود به‌طور حتم ظلم در زندگی بشر معنا پیدا نخواهد کرد.

مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) در شهرستان مرزی پارس‌آباد واقع شده و از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. شهرستان پارس‌آباد با توجه به اینکه با کشور آذربایجان هم مرز بوده و تحت تاثیر تهاجم فرهنگی شدید قرار دارد، بنابراین گسترش فعالیت های آموزشی و تبلیغی واحد حوزوی خواهران این شهرستان ضروری است.