آشنایی طلاب خواهر ساری با مهارت "فن بیان و شخصیت شناسی"

شناسه خبر : 124032

1401/03/28

تعداد بازدید : 51

آشنایی طلاب خواهر ساری با مهارت
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری از برگزاری همایش "فن بیان و شخصیت شناسی" با هدف تقویت مهارت طلاب و بنیه فرهنگی و تبلیغی دانش آموختگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فاطمه طالب زاده، طی گفتگویی، از برگزاری همایش "فن بیان و شخصیت شناسی" با تدریس آقای دکتر بهنود صدر، به مدت دو روز در مجتمع اهل بیت(ع) ساری خبر داد.

وی هدف از برگزاری این همایش را تقویت مهارت طلاب و بنیه فرهنگی و تبلیغی دانش آموختگان عنوان کرد و گفت: مبلغین حوزه علمیه به عنوان تفکر تاثیرگذار و سرنوشت ساز در راستای پیشرفت و تعالی جامعه و ایجاد تمدن نوین اسلامی، نقش بسزایی دارند؛ لذا برای برقراری ارتباط با مخاطب و ایجاد نفوذ کلام در او، یادگیری رفتارهای مهارتی و تکنیک های فن بیان، امری لازم و ضروری است و می تواند در زندگی شخصی و اجتماعی هر فرد و یا حتی در دنیا تغییرات بزرگی ایجاد کند.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری، بیان کرد: برخی از مبلغین با وجود داشتن اطلاعات علمی کافی، اعتماد به نفس لازم برای حضور در اجتماع و تبلیغ دین را ندارند و از این مهم باز می مانند.  

خانم طالب زاده در ادامه افزود: این دوره آموزشی در ماه های آینده به صورت حضوری و مجازی ادامه خواهد داشت و برای تقویت این مهارت ها در طلاب، تکالیف در فضای مجازی به صورت صوتی و تصویری برای استاد ارسال می شود تا نقاط ضعف و قوت آنها مورد ارزیابی قرار بگیرد.