نشست صمیمی معاونت‌های آموزش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و جامعه‌الزهرا(س)

شناسه خبر : 124033

1401/03/26

تعداد بازدید : 65

نشست صمیمی معاونت‌های آموزش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و جامعه‌الزهرا(س)
نشست صمیمی معاونت‌های آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، نشست صمیمی و تعاملی معاونت‌های آموزش دو مرکز حوزوی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به میزبانی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار شد.

در این نشست که معاونان آموزش دو مجموعه با مدیران کل خود حضور داشتند، ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین حسینعلی تهرانی، معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران ضمن تبریک به سرکار خانم افتخار یوسفی به سمت معاون آموزش و تربیت جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، انتخاب ایشان را انتخابی شایسته دانست و خاطر نشان کرد: مجموعه ها باید از ظرفیت‌های درونی خود به نحو احسن بهره مند شوند.

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تأکید کرد: برای پیشبرد بهتر اهداف بهتر است امور مشترک بین دو مجموعه شناسایی شده و از یک مسیر واحد پیگیری شود.

همچنین سرکار خانم یوسفی، معاون آموزش جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها ضمن خوشامدگویی، از تعاملات بین دو مجموعه استقبال کرد و این امر را لازمه تسهیل و تسریع در پیشبرد اهداف مشترک بین دو مجموعه دانست.

در ادامه هر یک از مدیران معاونت‌های آموزش دو مرکز به بیان نکاتی در حیطه شرح وظایف و مأموریت خود، جهت زمینه‌سازی برای تعامل سازنده و هم‌افزایی بیشتر پرداختند.

برنامه‌ریزی‌های دقیق، منسجم و عملیاتی هماهنگ در جهت امور تربیت و تهذیب طلاب، اساتید و کارمندان، ایجاد نشاط علمی و انگیزه بخشی به طلاب، ارتقاء طلاب با برگزاری المپیادهای مشترک و مسابقات علمی، همکاری بیشتر بین اساتید دو مجموعه در بحث جذب اساتید و ارتقاء علمی آنها و دوره‌های دانش‌افزایی از جمله محورهای مورد تأکید طرفین جهت همکاری و تعامل بیشتر بود.

همچنین تعامل دو مجموعه جهت صرفه‌جویی در زمان، منابع انسانی، مالی و پرهیز از موازی‌کاری، ارائه خدمات به طلاب در مورد صدور مدرک، تطبیق دروس و برگزاری امتحانات مجازی و غیرحضوری و امور مربوط به جذب و گزینش طلاب از دیگر موارد مطرح در این نشست بود.