فعالیت تبلیغی طلاب مدرسه علمیه خواهران هیدج در امر پذیرش در بین بانوان بسیجی

شناسه خبر : 124069

1401/03/29

تعداد بازدید : 16

 فعالیت تبلیغی طلاب مدرسه علمیه خواهران هیدج در امر پذیرش در بین بانوان بسیجی
طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا(س) هیدج، در راستای جذب داوطلب در شهر صائین‌قلعه، با تبلیغ چهره به چهره در جمع بانوان بسیجی حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، جمعی از طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا(س) هیدج، به همراه خانم صالحی، مسئول روابط عمومی مدرسه، با حضور در برنامه‌‌ جشن میلاد امام رضا(ع) که در جمع بانوان بسیجی شهر صائین‌قلعه و روستاهای تابعه‌ی آن برگزار شد، با هدف جذب داوطلب اقدام به فعالیت فرهنگی-تبلیغی کردند.

در این برنامه که افتتاحیه جشنواره اسوه پایگاه‌های هفت‌گانه بسیج خواهران شهر صائین‌قلعه و روستا‌های اطراف آن نیز بود، خانم صالحی به‌عنوان مجری برنامه، در سخنانی، گفت: در جهان امروز این سعادت نصیب ما شده است که جزو شیعیان باشیم و مسلمان دوازده امامی متولد شویم و در عصر غیبت آخرین ذخیره‌ی الهی و امام غایب خویش، بندگی کنیم.

خانم صالحی، یکی از بهترین راه‌های اتصال به حضرت ولی‌عصر(عج) را داشتن نیت خالص ولایی دانست و گفت: این خصیصه در میان بسیجیان وجود دارد و کمال این خصیصه در توفیق شاگردی مکتب اهل‌بیت(علیهم‌السّلام) و تحصیل در حوزه‌های علمیه است.  تحصیل در حوزه راهگشاست و حیف است که افراد مستعد ولایی به این مسیر هدایت نشوند و از این رو بر قشر بسیجی رسالتی در هدایت و رهنمایی بانوان مستعد به این مسیر است.

هم چنین به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) هیدج؛ تراکت‌های تبلیغی با بسته های فرهنگی در بین تمامی بانوان شرکت کننده در جشن شهر صائین‌قلعه توزیع و شرایط پذیرش به‌صورت چهره به چهره و در بین افراد واجد شرایط مطرح شد.

همچنین خانم صالحی با حضور در غرفه‌های نمایشگاهی جشنواره اسوه پایگاه‌های بسیج خواهران شهر صائین‌قلعه، با تک تک فرماندهان بسیج روستا‌های آلگزیر، پیرسقا، جداقیه و عمیدآباد و تعدادی از مربیان بسیج حلقات صالحین شهر صائین‌قلعه صحبت کرده و با تبلیغ چهره به چهره، درخواست همکاری با ایشان برای تبلیغ چهره به چهره در بین افراد واجد شرایط روستاهای مذکور را طرح کرد و پوستر تبلیغی و کلیپ، دفترچه‌ی پذیرش و  شرایط تحصیل در حوزه علمیه خواهران را به این افراد ارسال کرد تا در مجراهای فضای مجازی روستای خود انتشار دهند.

مسئول روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا(س) هیدج، از زحمات طلاب بسیجی ولایت‌مدار و خدوم در عرصه‌ی بسیج نیز تشکر کرد و طلاب را پیشتاز در خط مقدم  جبهه‌ی حق علیه باطل عنوان کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم نیز، گروه سرودی متشکل از متربیان خانم معصومه جعفری، از طلاب شهر صائین‌قلعه اقدام به اجرای سرود سلام فرمانده کردند.