مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل:

اهتمام به مسئله جهاد تبیین از سوی نخبگان، لبیک به فرمان ولی فقیه است

شناسه خبر : 124118

1401/03/30

تعداد بازدید : 25

اهتمام به مسئله جهاد تبیین از سوی نخبگان، لبیک به فرمان ولی فقیه است
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ضرورت و فوریت جهاد تبیین، حضور جوانان و نخبگان در این عرصه، لبیک به فرمان ولی امر مسلمین است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم کبری مهربان، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) آمل، طی گفتگویی با خبرنگار حوزه گفت: به دلیل اهمیت مسئله جهاد تبیین از دیدگاه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، سلسله جلسات روشنگری، با حضور طلاب پایه های مختلف برگزار می شود.

وی بیان کرد: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، جهاد تبیین یک فریضه قطعی و فوری است و هرکسی که می تواند، باید در این راستا اقدام نماید، لذا ایفای نقش جوانان، نخبگان و فعالان فرهنگی در این زمینه، لبیک به فرمان ولایت است.

خانم مهربان افزود: در مسئله جهاد تبیین، سه مسئله عظمت انقلاب اسلامی ایران، چشم انداز پیش روی این انقلاب جهت ایجاد تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور منجی بشریت و نقش آفرینی جوانان متعهد باید روشن شود.

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(سلام الله علیها)آمل تصریح کرد: از جمله الزامات جهاد تبیین می توان شناخت توان جبهه خودی و جبهه دشمن، جهت گیری به سمت تمدن اسلامی، امیدواری و امیدبخشی و حضور جوانان در میدان عمل را نام برد.

خانم مهربان تاکید کرد: تمام توصیه هایی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، همچون علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد و عدالت، عزت ملی، مرزبندی با دشمن، مبارزه با فساد و سبک زندگی اسلامی، در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای نهضت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به جوانان داشتند، ضرورت دارد که در مسئله جهاد تبیین مورد توجه قرار گیرد.