تقدیر از بانوان طلبه آملی رتبه های برتر آموزشی

شناسه خبر : 124124

1401/03/30

تعداد بازدید : 22

تقدیر از بانوان طلبه آملی رتبه های برتر آموزشی
معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آمل گفت: ۳۳ طلبه حضوری و پاره وقت که در دو نیمسال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ رتبه های برتر آموزشی را کسب کرده بودند، تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فاطمه حسنی، معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) آمل، در گفتگویی، از تجلیل از طلاب رتبه برتر آموزشی خبر داد و گفت: امسال نیز به رسم هر سال، از 33 نفر از طلاب حضوری و پاره وقت که در دو نیمسال تحصیلی 1400-99 رتبه های برتر آموزشی را کسب کرده بودند، طی مراسمی قدردانی شد.

وی ادامه داد: برای رسیدن به جایگاه مطلوب در سطح مدارس علمیه و تربیت طلاب موفق، ابتدا باید از خودمان شروع کنیم و یکی از بهترین راهکارها، تشویق و تقدیر از طلاب برتر است تا انگیزه ادامه تحصیل و پیمودن راه های موفقیت، در دیگر طلاب تقویت شود.

خانم حسنی تصریح کرد: در کنار دروس آموزشی، باید به امر پژوهش نیز اهمیت داد و با پژوهش محور کردن دروس، سطح علمی طلاب را ارتقا داد، همچنین اساتید نیز همواره باید تلاش کنند تا دانش علمی خود را جهت تقویت هرچه بیشتر بنیه آموزشی طلاب، افزایش دهند.

وی در خصوص مجازی بودن کلاس ها در دو سال اخیر گفت: با توجه به گسترش بیماری کرونا، چاره ای جز برگزاری مجازی کلاس ها نبود اما از آن جایی که کلاس های غیرحضوری، موجب کاهش سطح علمی طلاب شد، اما با بهبود وضعیت کرونا، کلاس ها به صورت حضوری برگزار شد تا به بازدهی بهتری برسیم.