نشست هم اندیشی "ازدواج، خانواده و اعتیاد" با حضور مبلغان خواهر کرمانی برگزار شد

شناسه خبر : 124128

1401/03/31

تعداد بازدید : 30

نشست هم اندیشی
نشست هم اندیشی با موضوع "ازدواج، خانواده و اعتیاد" با حضور جمعی از مبلغان فعال در عرصه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، نشست هم اندیشی با موضوع ازدواج، خانواده و اعتیاد با حضور خانم معین الدینی استاد حوزه و دانشگاه و جمعی از مبلغان فعال در عرصه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل مدیریت حوزه علمیه خواهران استان کرمان برگزار شد.

در ابتدای این نشست خانم محمدی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمان ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از فعالان عرصه جمعیت، به بیان نکاتی راجع به جایگاه و ارزش انجام چنین فعالیت هایی در جامعه پرداخته و بر استمرار داشتن این نشست جهت استماع مشکلات و پیشنهادات مبلغان برای اجرای طرح اعتیاد به عنوان آسیب اجتماعی جامعه امروز تاکید کرد.

 در ادامه خانم معین الدینی ضمن استناد به آیات قرآن در باب تبلیغ نکاتی را بیان کرد و افزود: جهاد تبیین، روشنگری و زدودن شبهه در مرحله اول از افکار خود و در مراحل بعدی از اطرافیان است و در حال حاضر وظیفه مبلغین، جهاد تبیین در تمامی عرصه هاست.

 وی با اشاره به اولویت های تبلیغی در جامعه امروز، اصلی ترین اولویت را جمعیت و خانواده دانست.

در پایان نشست مبلغان به طرح موانع و مشکلات موجود برای اجرای طرح اعتیاد پرداخته و خانم علینقی، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان کرمان به تشکیل جلسات جهت رای زنی و از بین بردن این موانع قول مساعد داد.