دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران با تولیت آستان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)

شناسه خبر : 124147

1401/03/31

تعداد بازدید : 30

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران با تولیت آستان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
حجت الاسلام والمسلمین کبیریان با حضور در دفتر تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، با حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر، تولیت این آستان مقدس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین کبیریان، با حضور در دفتر تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، با حجت السلام والمسلمین قاضی عسگر، تولیت این آستان مقدس دیدار و گفتگو کرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران در این دیدار بیان کرد: استان تهران دارای 74 مدرسه علمیه، حدود ۹۵۰۰ دانش آموخته و حدود ۸۰۰۰ طلبه در حال تحصیل است و عملکرد حوزه علمیه خواهران به لطف خداوند متعال مورد قبول و مثبت ارزیابی می شود.

وی افزود: فعالیت و حضور طلاب خواهر استان تهران در عرصه های مختلف بسیار تحسین برانگیز است.

حجت الاسلام والمسلمین کبیریان، با اشاره به عملکرد گروه های جهادی خواهران طلبه اظهار داشت: طلاب خواهر در دین و تحصیل دغدغه مند هستند، و از نظر کنشگری در عرصه های مختلف مانند تغسیل اموات در ایام کرونا، اردوهای جهادی، کارهای فرهنگی -تبلیغی در سطح جامعه بسیار فعالند.

وی در ادامه این دیدار با توجه به ظرفیت های گوناگون از جمله ظرفیت های فرهنگی تبلیغی و آموزشی تصریح کرد: حوزه علمیه خواهران با تمام ظرفیت هایی که دارد، آماده است تا همانند گذشته با توان بالاتر به آستان و زوار خدمت رسانی کند.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر نیز ضمن قدردانی از این دیدار با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری خواهران در جامعه افزود: فعالیت حوزه علمیه خواهران در این منطقه بسیار رونق خوب و قابل قبولی دارد، و در آینده نیز باید بیشتر از ظرفیت طلاب در زمینه های فرهنگی، کارهای معرفتی، مشاوره و تربیت کودک در حوزه خانواده استفاده شود.

شایان ذکر است، آقای قاضوی، معاون اداری مالی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران نیز در این دیدار حضور داشتند.