فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی رضوان اعلام شد

شناسه خبر : 124153

1401/03/31

تعداد بازدید : 33

فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی رضوان اعلام شد
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی رضوان ویژه مبلغان فعال در امر پذیرش حوزه‌های علمیه‌ خواهران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، دومین جشنواره ملی رضوان از سوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و با هدف ارج نهادن به فعالیت‌های مجاهدانه‌ سفیران رضوان سراسر کشور و حمایت از مبلغین فعال امر پذیرش حوزه‌های علمیه‌ خواهران برگزار می شود.

در همین راستا اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران، فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی رضوان را اعلام کرد.

هدف اصلی از این طرح انگیزه دهی و حمایت از مبلغین فعال در امر پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران جهت اشاعه و ارتقای جایگاه حوزه‌های علمیه خواهران به منظور تحقق پذیرش مطلوب و افزایش قابل ملاحظه در تعداد متقاضیان ورود به این نهاد است.

مخاطبان این طرح عبارت از «تشکل سفیران رضوان»، «تشکل دانش آموختگان»، «گروه های تبلیغی»، «مراکز نیکوکاری»، «بسیج طلاب» و «مدیران و اصحاب رسانه» هستند و جوایز این طرح نیز با شاخص های بیشترین فعالیت تبلیغی، بیشترین تعداد جذب و بهترین فعالیت‌های خلاقانه به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

این طرح در 2 قالب «تبلیغ و گفتمان سازی» و «فضای مجازی» اجرایی شده که فعالان امر پذیرش حوزه های علمیه خواهران تا 10 تیرماه 1401 فرصت دارند، گزارش های فعالیتی خود را از طریق سامانه پرس‌لاین به نشانی https://b2n.ir/w22950 ارسال کنند.

گفتنی است، از میان گزارش‌های دریافتی به 110 نفر از برترین گزارش‌ها هدیه‌ کمک هزینه مشهد مقدس و تندیس جایزه ملی رضوان تقدیم خواهد شد.