تعاملات بین استانی و نشست هم‌اندیشی کادر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان های قم و البرز

شناسه خبر : 124164

1401/03/31

تعداد بازدید : 63

تعاملات بین استانی و نشست هم‌اندیشی کادر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان های قم و البرز
سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم در نشست مشترک با کادر مدیریت استان البرز، تداوم ارتباطات، فعالیت‌های تشکیلاتی، پایش مدارس علمیه، شبکه سازی و تربیت نیرو را از جمله اولویت‌های مجموعه کادر استان قم برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، کادر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم نشست هم اندیشی با کادر مدیریت استان البرز برگزار کرد.

این نشست با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا کریمی‌، مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز و معاونان استانی و نیز با حضور خانم زهرا عزیزاللهی، سرپرست مدیریت استان قم و کادر مدیریت استان قم، در سالن جلسات مدیریت استان قم برگزار شد.

سرپرست حوزه علمیه خواهران استان قم ضمن ابراز خرسندی از تشکیل چنین جلسات و تعاملات بین استانی، تداوم ارتباطات، فعالیت‌های تشکیلاتی، پایش مدارس علمیه، شبکه سازی و تربیت نیرو را از جمله اولویت‌های مجموعه کادر استان قم برشمرد.

مدیر حوزه علمیه استان البرز نیز با تاکید بر محوریت اخلاق و خدمت در امور اداری حوزه‌های علمیه به سه رکن احترام، تواضع و گره‌گشایی اشاره کرد و آن‌ را از اصلی‌ترین لوازم اندیشه‌ورزی و راهبری دانست.

تعیین محور تعاملات، مشارکت در اجرای دوره‌های ضمن خدمت و نحوه برگزاری آن، ایده پردازی و تبادل ایده‌ها قبل از اجرا و دوره‌های ارتقائی اساتید، از جمله عناوینی است که توسط معاونان آموزش، پژوهش و فرهنگی هر یک از دو نهاد مطرح شد.