معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان همدان:

کارگاه «تربیت مربی غدیرشناسی» در همدان برگزار می شود

شناسه خبر : 124189

1401/04/02

تعداد بازدید : 24

کارگاه «تربیت مربی غدیرشناسی» در همدان برگزار می شود
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری دوره کارگاهی "تربیت مربی غدیرشناسی" در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم مریم جان جان در گفت و گویی، از برگزاری دوره کارگاهی "تربیت مربی غدیر شناسی" با حضور اساتید کشوری ستاد احیای دهه امامت و ولایت کشور، ویژه خواهران و برادران طلبه استان همدان خبر داد و گفت: این برنامه با مشارکت "معاونت تبلیغ مدیریت حوزه علمیه برادران" و "ستاد احیای دهه امامت و ولایت" برگزار می شود.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان افزود: این دوره با هدف تربیت مربی پاسخ به شبهات اعتقادی و القائات مخرب دشمنان با دلایل منطقی و قانع کننده برگزار می شود تا بتوانند به دفاع عالمانه از حریم دین و ولایت امیرالمومنین و ائمه معصومین(ع) بپردازند.

وی در ادامه اظهار کرد: در کارگاه غدیرشناسی قرار است آموزه های مکتب ولایت بر اساس منابع معتبر شیعه و سنی به اثبات برسد و با ایجاد توانمندی فکری، افراد بتوانند در زندگی خصوصی و اجتماعی به موفقیت برسند.

خانم جان جان در پایان ضمن اشاره به اهمیت مباحث غدیر و مسأله امامت، گفت: مهلت ثبت نام از ۲۸ خرداد الی ۴ تیر ۱۴۰۱ بوده و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به مدارس علمیه خواهران و برادران سراسر استان مراجعه نمایند.