از بین خواهران طلبه صورت می‌گیرد؛

جذب پژوهشگر در حوزه مطالعات اسلامی زنان، خانواده و فضای مجازی

شناسه خبر : 124389

1401/04/07

تعداد بازدید : 165

جذب پژوهشگر در حوزه مطالعات اسلامی زنان، خانواده و فضای مجازی
فراخوان ارسال رزومه در حوزه مطالعات اسلامی زنان، خانواده و فضای مجازی توسط دفتر مطالعات اسلامی مرکز ملی فضای مجازی، منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، دفتر مطالعات اسلامی مرکز ملی فضای مجازی به منظور تکمیل کادر خود از بین خواهران و برادران حوزوی و دانشگاهی  فراخوان ارسال رزومه در حوزه مطالعات اسلامی زنان، خانواده و فضای مجازی را منتشر کرد.

دفتر مطالعات اسلامی مرکز ملی فضای مجازی، به منظور پشتیبانی علمی و رفع خلأ های پژوهشی در فرآیند سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی شورای عالی فضای مجازی در حوزه مطالعات اسلامی زنان، خانواده و فضای مجازی، اقدام به جذب پژوهشگر با رزومه مرتبط می‌کند.

«پژوهش‌های حقوقی»، «پژوهش‌های اخلاقی ـ تربیتی»، «مسئله شناسی و اولویت های پژوهشی»، «پژوهش‌های فقهی»، «پژوهش‌های راهبردی» و «وضعیت شناسی مطالعات و فعالیت‌ها» در حوزه زنان، خانواده و فضای مجازی از محورهای پژوهشی این فراخوان است.

مهلت ثبت نام و ارسال رزومه برای علاقه‌مندان تا ۲۰ تیر ماه سال جاری اعلام شده است و جذب پژوهشگر با توجه به رزومه پژوهشی افراد انجام شده و از پژوهش ها در فرآیند سیاست‌گذاری، تصمیم سازی و مقرره‌گذاری فضای مجازی در شورای عالی فضای مجازی، استفاده خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه می‌توانند از آیدی ایتا @mojtabaniazi و ایمیل mojtabaniazi۷۷۶۶@gmail.com اقدام کنند.