مدیر مدرسه علمیه کوثر بندر لنگه خبر داد:

تشکیل 9 کارگروه از طلاب مدرسه علمیه کوثر در فرمانداری بندرلنگه

شناسه خبر : 124431

1401/04/12

تعداد بازدید : 53

 تشکیل 9 کارگروه از طلاب مدرسه علمیه کوثر در فرمانداری بندرلنگه
مدیر مدرسه علمیه کوثر بندر لنگه، از تشکیل 9 کارگروه از طلاب این مدرسه علمیه با هدف کاهش و رفع آسیب های اجتماعی و افزایش جمعیت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مدیر مدرسه علمیه کوثر، در نشستی که با حضور مسئول امور بانوان فرمانداری بندرلنگه و مبلغان مدرسه علمیه کوثر برگزار شد، خاطرنشان کرد: طلاب در راستای اهداف خود در زمینه رفع آسیب ها و معضلات اجتماعی در سطح شهرستان گامی های ارزشمندی را برداشته اند.

خانم معظم رشیدی افزود: با برنامه ریزی و همکاری های مستمر که از سوی امور بانوان فرمانداری صورت گرفته، در تلاش هستیم آسیب ها و مشکلاتی که در حوزه زنان در سطح شهرستان وجود دارد، کاهش داده و با استفاده از ظرفیت و توانمندی طلاب در راستای افزایش نقطه قوت آنان گام برداریم.

خانم مرضیه رحمانی نژاد، مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان بندرلنگه با تاکید بر نقش پررنگ بانوان در جامعه بیان کرد: بانوان نقش و تاثیرگذاری در جامعه دارند و کارگروه های ۹گانه با هدف حمایت از بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار و کم درآمد در سطح شهرستان تشکیل شده است.

وی افزود: همچنین با همکاری و تعامل سازنده با مدرسه علمیه کوثر در صدد آن هستیم که از مشکلات اقتصادی و آسیب های اجتماعی که بانوان جامعه را بیشتر تحت تاثیر خود قرار می دهد و آسیب زا هستند، کاهش داده و از ظرفیت های موجود در شهرستان در جهت افزایش توانمندی و مهارت آنان استفاده کنیم.