فرمانده انتظامی شهرستان بافق در جمع طلاب:

تولید محتوا برای افزایش آگاهی مردم نسبت به آسیب های فضای مجازی ضروری است

شناسه خبر : 124463

1401/04/10

تعداد بازدید : 37

تولید محتوا برای افزایش آگاهی مردم نسبت به آسیب های فضای مجازی ضروری است
فرمانده انتظامی شهرستان بافق، با اشاره به آسیب های فضای مجازی گفت: بایستی در فضای مجازی به تولید محتوا و پخش آن درگروه های خانوادگی بپردازیم و نسبت به افزایش آگاهی مردم تلاش بیشتری انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، سرهنگ طولابی نژاد در جمع طلاب خواهر بافقی، با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) مبنی بر روبرو بودن با یک شبیخون فرهنگی در جامعه گفت: ثمره کم‌کاری در این زمینه، به شدت بر جامعه اثر گذار است. ما در حال گذار از پیچ تاریخی هستیم؛ در گذشته بحث اقتصادی را به برجام گره زدیم که ثمره برجام، عملا هیچ بود.

وی افزود: مردم امروزه از نظر اقتصادی در فشار مالی قرار دارند و مردمی که شرایط جنگ را مستقیم درک نکرده اند، شرایط کنونی برایشان واقعا سخت است و از طرفی دشمن نیز با جنگ نرم در این زمینه تلاش می کند تا مردم را دچار ناامیدی و یأس کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق، با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: «فضای مجازی قلتگاه جوانان است»، اضافه کرد: مگر می شود یک کشور، صدا و سیما را در اختیار کشور دیگری قرار بدهد؟! ولی ما متاسفانه فضای رسانه‌ای را در اختیار کشورهای دیگر قرار داده ایم.

وی در پایان افزود: ما به عنوان یک فرد از خانوده نیرو انتظامی و شما به عنوان طلبه، باید تلاشمان را بیشتر کنیم، بویژه در فضای مجازی باید به تولید محتوا و پخش آن درگروه های خانوادگی بپردازیم و نسبت به افزایش آگاهی مردم تلاش بیشتری انجام دهیم.