سرپرست جدید مرکز تخصصی حضرت زهرا(س) سطح سه میبد معرفی شد

شناسه خبر : 124469

1401/04/09

تعداد بازدید : 52

سرپرست جدید مرکز تخصصی حضرت زهرا(س) سطح سه میبد معرفی شد
در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی، موسس حوزه علمیه خواهران میبد، خانم "بی بی فخری رسولی" به عنوان سرپرست مرکز تخصصی حضرت زهرا(س) سطح سه شهرستان میبد معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، با حضور آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه برادران و موسس مدرسه علمیه خواهران میبد و با حضور حجت الاسلام و المسلمین کارگر شورکی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، جلسه تودیع و تکریم خانم افسر قاسمی و معارفه خانم بی بی فخری رسولی به عنوان سرپرست مرکز تخصصی حضرت زهرا(سلام الله علیها) سطح سه شهرستان میبد برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت الاسلام و المسلمین کارگر، مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، با تشکر از وقت گذاری و حمایت های همه جانبه آیت الله اعرافی،  از مدیر سابق مدرسه خانم افسر قاسمی، که در این چند سال برای ارتقای طلاب و مدرسه تلاش نموده، تشکر کرد و برای ایشان در عرصه های پیش رو آرزوی توفیق نمود. 

 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، در ادامه به بیان گزیده ای از فعالیت های خانم قاسمی در زمینه های تبلیغی، فرهنگی، پژوهشی در مرکز تخصصی حضرت زهرا(سلام الله علیها) سطح سه شهرستان میبد پرداخت و درخشش مدرسه و طلاب را در زمینه های فرهنگی، قرآنی و پژوهشی یادآور شد.

وی افزود: هم اکنون 104 طلبه خواهر در رشته های تفسیر و علوم قرآن، اخلاق و تربیت اسلامی و مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند و 62 نفر هم در رشته های فقه و اصول، اخلاق و تفسیر و کلام اسلامی فارغ التحصیل شدند و تعداد 14 استاد نیز در امر تعلیم و تربیت طلاب این مرکز تخصصی فعال هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین کارگر شورکی، با تشکر از خانم بی بی فخری رسولی، برای قبول این  مسئولیت گفت: مدیریت یک مدرسه در شرایط کنونی امر بسیار مهمی است و لذا امیدوارم با تجربه ای که در اداره سطح چهار دارید تمام تلاش خود را در جهت ارتقای علمی، فرهنگی ،آموزشی و اخلاقی طلاب به کار گیرید و در این امرخطیر ، قدمهای بزرگی را بردارید.

در ادامه حضرت آیت الله اعرافی، امام جمعه و موسس حوزه علمیه خواهران شهرستان میبد، ضمن خوشامدگویی به مدیر حوزه علمیه خواهران استان و دیگر حاضرین در جلسه، از تلاش مدیر سابق خانم قاسمی تشکر و قدردانی کرد و برای مدیر جدید آرزوی توفیق روز افزون در عرصه مدیریتی داشت.

در پایان خانم قاسمی، به بیان کوتاهی از فعالیت ها در دوره مدیریتی خویش پرداخت و از معاونین و همکاران خود در مدرسه تشکر و برای مدیر جدید نیز آرزوی توفیق بیشتر در این عرصه کرد.

لازم به ذکر است که خانم بی بی فخری رسولی، با حفظ سمت مدیر حوزه علمیه خواهران سطح چهار میبد، به عنوان سرپرست مرکز تخصصی حضرت زهرا(س)(سطح سه) میبد نیز منصوب شد.