سفر سرپرست حوزه های علمیه خواهران به استان گلستان

شناسه خبر : 124490

1401/04/10

تعداد بازدید : 67

سفر سرپرست حوزه های علمیه خواهران به استان گلستان
حجت الاسلام والمسلمین فاضل، سرپرست حوزه های علمیه خواهران به همراه هیئتی به استان گلستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی فاضل، روز جمعه 10تیرماه، به همراه هیئتی به استان گلستان سفر کرد و در بدو ورود با کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران این استان دیدار کرد.  

در این دیدار خانم حسینی واعظ، مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان، با عرض خیرمقدم، به بیان گزارشی اجمالی از فعالیت های حوزه علمیه خواهران استان پرداخت.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خواهران گلستان، هدف از این سفر را بررسی برخی امورات و مسائل استان و دیدار با طلاب خواهر گلستان عنوان کرد و نشست با طلاب، اساتید، دانش‌آموختگان و پژوهشگران با عنوان «عملکرد حوزویان و نهادینه شدن ارزش های دینی» را از جمله برنامه های این سفر ذکر کرد.

خانم قربانی نژاد، تصریح کرد: دیدار سرپرست حوزه های علمیه خواهران با استاندار گلستان و آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان، نشست با بانوان فرهیخته استان، جلسه با مدیران و کارکنان، نشست علمی با عنوان «منزلت عقل در هندسه معرفت دینی» ویژه مدیران و کارکنان مدارس علمیه خواهران، دیدار با آیت الله شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، نشست با کارکنان مدیریت استان و بازدید از برخی مدارس علمیه خواهران گلستان، از جمله برنامه های این سفر است.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام والمسلمین فاضل تا پایان روز یکشنبه در استان گلستان به پیگیری امور می پردازند، بیان کرد: در این سفر، خانم شیخی نسب از حوزه ریاست، حجت الاسلام والمسلمین غفاری رئیس اداره ارتباطات و حجت الاسلام والمسلمین نصیرپور از بخش برنامه ریزی و بودجه، ایشان را همراهی می‌کنند.