سرپرست حوزه علمیه خواهران استان مرکزی:

جهاد دانشگاهی بازوی حوزه علمیه در مهارت افزایی طلاب است

شناسه خبر : 124528

1401/04/13

تعداد بازدید : 56

جهاد دانشگاهی بازوی حوزه علمیه در مهارت افزایی طلاب است
سرپرست حوزه علمیه خواهران استان مرکزی در نشستی با رئیس سازمان دانشجویی و معاون سلامت جهاد دانشگاهی استان، گفت: جهاد دانشگاهی می تواند با ارائه آموزش‌های لازم در توانمندسازی طلاب موثر باشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، نشستی با حضور آقای دارابی، رئیس سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی استان مرکزی؛ خانم دکتر غنی پور، معاون سلامت بهداشت جهاد دانشگاهی؛ سرپرست و معاونین پژوهش و فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برگزار شد.

خانم وکیلی، سرپرست حوزه علمیه خواهران استان مرکزی، در این نشست اظهار داشت: حوزه علمیه خواهران با جهاد دانشگاهی در مسائل علمی، فرهنگی و پژوهشی مشترکاتی دارند و اگر بخواهیم کار پرثمرتری را ارائه دهیم، باید بتوانیم از ظرفیت های همدیگر استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی می تواند با ارائه آموزش‌های لازم و همسو با توان علمی و تبلیغی طلاب در توانمندسازی طلاب موثر باشد.

خانم غنی پور، معاون سلامت بهداشت جهاد دانشگاهی هم بیان کرد: دفاع سایبری یکی از مسائل مهم و مورد نیاز دنیای مدرن است و باید مهارت های لازم به طلاب و دانشجویان در این حوزه آموزش داده شود.

وی با بیان اینکه روحانیون و طلاب کارآفرین، تاثیر بسزایی در اشتغال زایی دارند، گفت: اگر کارآفرینی در حوزه های علمیه اتفاق بیفتد، موثرتر خواهد بود.

خانم وکیلی هم در پایان گفت: هرکاری که بر غنای علمی و فکری طلاب موثر باشد، از آن استقبال می کنیم.