دیدار معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان

شناسه خبر : 124578

1401/04/11

تعداد بازدید : 50

دیدار معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان
معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران در سفر به استان خوزستان، با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای محمدی زاده، معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران کشور، به همراه مدیرکل عمران و نوسازی این مرکز و سرپرست مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان، در سفر به اهواز، در جلسه ای با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد.


در این جلسه آقای محمدی زاده، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های حوزه های علمیه خواهران در سطح کشور، اظهار داشت: تکمیل ساختمان های نیمه تمام مدارس علمیه خواهران نیاز به توجه بیشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دارد.

در ادامه خانم مطوس، سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان، با ارائه گزارش عملکرد و فعالیت مدارس علمیه در استان و مشکلات کمبود فضای آموزشی و ضرورت احداث ساختمان آموزشی در برخی از شهرها، از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دعوت کرد از مدارس علمیه خواهران خوزستان بازدید کند.

در پایان این جلسه دکتر نیکو، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان، ضمن اعلام همکاری در زمینه موافقت نامه های تملک _دارایی و سرمایه ای در سال1401 درخصوص اطلاع دقیق از آمایش سرزمینی و ضرورت ورود حوزه علمیه در عرصه فضای مجازی در باب مسائل فرهنگی مطالبی بیان کرد.