سرپرست حوزه علميه خواهران استان خوزستان در دیدار با مسئول بنیاد مهدویت:

از ظرفیت حوزه علمیه خواهران برای آموزش مهدویت در ادارات استفاه می‌شود

شناسه خبر : 124579

1401/04/13

تعداد بازدید : 46

از ظرفیت حوزه علمیه خواهران برای آموزش مهدویت در ادارات استفاه می‌شود
سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان در دیدار با مسئول بنیاد مهدویت این استان گفت: از ظرفیت خواهران دوره دیده مهدویت برای آموزش در ادارات استفاده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فاطمه مطوس، سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان با آقای سیداحمد پورفرجی، مسئول بنیاد مهدویت استان خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست حوزه علمیه خواهران خوزستان در این دیدار گفت: بحث مهدویت در اولویت نخست قرار دارد، زیرا امام، حی و حاضر هست و هر شیعه وظیفه دارد که بتواند قدمی برای زمینه سازی ظهور بردارد و در این خصوص تکلیف خواهران حوزوی، سنگین تر است.

وی با اشاره به برگزاری برنامه سه شنبه های مهدوی توسط مدارس علمیه خواهران افزود: در مقابل هجمه های دشمن، باید قدم های پررنگ تر و بلندتری را برداشت؛ کار زمانی پررنگ تر می شود که اصناف و ادارات و سازمان های مختلف با استفاده از ظرفیت‌های موجود، برنامه های مشترک انجام دهند.

خانم مطوس با بیان اینکه ارتباط میان حوزه علمیه خواهران با بنیاد مهدویت بیش از پیش برقرار شده است، یادآور شد: در برنامه ریزی سال 1401 توصیه شده که مدارس علميه، همه مباحث اعتقادی و اخلاقی خود را به معارف مهدویت گره بزنند.

وی درادامه تصریح کرد: از ظرفیت خواهران دوره دیده مهدویت، برای آموزش در ادارات استفاده می شود.

در این دیدار، مسئول بنیاد مهدویت استان خوزستان نیز با تأکید بر اهمیت مساله‌ی مهدویت عنوان کرد: سه شنبه های مهدوی باید پررنگ شده و همه ی خواهران حوزوی که دوره‌ی مهدویت را گذرانده اند، آماده ی خدمت بصورت چهره به چهره در مدارس، خوابگاه های دانشجویی و اماکن عمومی شوند.