مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین:

تاریخ انقلاب اسلامی بر جانفشانی و فداکاری بانوان این مرز و بوم دلالت دارد

شناسه خبر : 124606

1401/04/13

تعداد بازدید : 53

تاریخ انقلاب اسلامی بر جانفشانی و فداکاری بانوان این مرز و بوم دلالت دارد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین، در جمع اساتید و دانش آموختگان مدرسه علمیه فاطمیه، گفت: تاریخ انقلاب اسلامی بر جانفشانی و فداکاری بانوان این مرز و بوم دلالت دارد، بانوانی که همواره پشتیبان انقلاب بوده و هستند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، جلسه هم اندیشی اساتید، طلاب و دانش آموختگان مدرسه علمیه فاطمیه قزوین و کارگروه های تخصصی تبلیغ، با حضور مدیر حوزه خواهران استان برگزار شد. 

حجت الاسلام والمسلمین رضا کاظم لو، در این جلسه هم اندیشی که در سالن اجتماعات شهید سلیمانی حوزه علمیه خواهران قزوین برگزار شد، گفت: اقتدار و عزت ایران اسلامی، مرهون ولایت پذیری ملت است و تداوم و استمرار انقلاب در طول چند دهه گذشته، نقش تاثیرگذاری ولایت فقیه در پایداری نظام را در جهان ثابت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی بر جانفشانی و فداکاری بانوان این مرز و بوم دلالت دارد؛ بانوانی که همواره پشتیبان انقلاب بوده و هستند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی، در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند: دانش آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است و عنصر دیگر دانایی و توانایی است که خوشبختانه این موضوع مهم در کشور ما به خوبی مشاهده می شود.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین و روشنگری در برابر امپراطوری رسانه‌ای دشمنان قسم‌خورده، واجبِ فوری و اعلام جهاد عمومی توسط مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: آگاه سازی و تبیین حقایق، مهم‌ترین پادزهری است که می‌تواند زهر هجمه‌ها و تبلیغات دشمنان را خنثی نماید.

وی ادامه داد: امروز مسئولیت ما در جهاد تبیین سنگین است، چرا که دشمنان در تلاش برای تحریف پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند که باید با قدرت وارد میدان شد.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم لو اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمان جهادی را صادر کرده‌اند که در مقایسه با جهاد نظامی در برخی ابعاد، به مراتب با اهمیت‌تر و بالاتر است و وظیفه همه افراد است که در این راه، گام‌های جدی و مؤثری را بردارند.