در مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر برگزار شد؛

کارگاه مشاوره خانواده با محوریت "فرزندپروری"

شناسه خبر : 125244

1401/05/01

تعداد بازدید : 29

کارگاه مشاوره خانواده با محوریت
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر از برگزاری کارگاه مهارت‌افزایی "فرزندپروری" با هدف تحکیم و تعالی خانواده‌ها برای مبلغان این مدرسه علمیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم شهربانو افشاری، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کارگاه آموزشی "مهارت‌های فرزندپروری" در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، با هدف تحکیم و تعالی خانواده‌ها برای مبلغان مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر برگزار شد.

وی بیان داشت: "بررسی عوامل تربیت و ژنتیک"، "انواع سبک‌های فرزندپروری" و همچنین "مراحل سه‌گانه تربیت فرزند در اسلام" و پرسش و پاسخ از محورهای این کارگاه بود.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر ادامه داد: براساس هماهنگی‌ صورت‌گرفته با جهاد دانشگاهی قم، طلاب می‌توانند مدرک مربی‌گری دوره را از جهاد دانشگاهی دریافت کرده و به عنوان مشاور در زمینه تربیت اصولی فرزندان متناسب با الگوهای دینی فعالیت کنند.

خانم افشاری بیان داشت: تعداد شرکت‌کنندگان در این کارگاه ۶۰ نفر از طلاب و دانش‌آموختگان بودند و مباحث مربوطه توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبر شعبانی از اساتید جهاد دانشگاهی قم ارائه شد.