مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر:

تبلیغ موفق نیازمند محتوای غنی و به روز است

شناسه خبر : 125712

1401/05/10

تعداد بازدید : 25

تبلیغ موفق نیازمند محتوای غنی و به روز است
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر، به‌روز و غنی‌بودن محتوا را از مؤلفه‌های تبلیغ موفق دانست و گفت: مبلغان دینی باید به رسالت خود در نشر آموزه‌های اسلامی معرفت کامل داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری و ‌رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی در آیبن استقبال از ماه محرم در جمع مبلغان مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر گفت: فرصتی که در ایام تبلیغی همچون ماه محرم وجود دارد، در طول تاریخ کم‌نظیر است و خواهران طلبه باید از این فرصت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنند.

وی با اشاره به تاثیر تبلیغ سنتی افزود: تبلیغ منبری و حضوری دین، به دلیل ارتباط‌گیری با مخاطبان، همچنان بهترین شیوه تبلیغی محسوب می‌شود و از اثرگذاری عمیق و ماندگاری برخوردار است.

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر، به‌روز و غنی‌بودن محتوا را از مؤلفه‌های تبلیغ موفق دانست و اذعان داشت: مبلغان دینی باید به رسالت خود در رابطه با نشر آموزه‌های اسلامی معرفت کامل داشته باشند و در انجام این رسالت الهی از توان علمی و معرفتی خود بهره گیرند.

مدرس حوزه علمیه خواهران در این راستا تصریح کرد: فعالان عرصه تبلیغ باید با مطالعات دقیق و هدفمند مهارت‌های لازم تبلیغ را فرا گرفته و متناسب با شرایط روز و علم و آگاهی به ترویج ارزش‌های اسلامی بپردازند.