هفتمین مسابقه از سلسله مسابقات «سوگواره خورشید» برگزار می‌شود

شناسه خبر : 125750

1401/05/11

تعداد بازدید : 104

هفتمین مسابقه از سلسله مسابقات «سوگواره خورشید» برگزار می‌شود
هفتمین مسابقه از سلسله مسابقات سوگواره خورشید با محوریت کتاب «یک شب و روز عاشورا» نوشته مرحوم آیت الله حاج میرزا خلیل کمره ای برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه‌های علمیه خواهران، معاونت فرهنگی تربیتی مرکز آموزش های غیرحضوری حوزه های علمیه خواهران در نظر دارد به مناسبت ایام حزن و اندوه سید و سالار شهیدان و در راستای شناسایی بیشتر واقعه عاشورا، هفتمین مسابقه از سلسله مسابقات سوگواره خورشید را با محوریت کتاب «یک شب و روز عاشورا» نوشته آیت الله حاج میرزا خلیل کمره ای، برگزار کند.

هدف از برگزاری این مسابقه «ارتقاء سطح آشنایی با شخصیت و عظمت حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام»، «ارتقاء سطح آگاهی نسبت به اهداف قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام» و «احیا و گسترش معارف اهل بیت علیهم‌السلام» است.

این مسابقه ویژه طلاب خواهر دارای کد تحصیلی از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و همکاران ستاد، مدیریت‌های استانی و مدارس علمیه خواهران سراسر کشور برگزار می شود و مهلت ثبت نام در مسابقه از 5 مرداد تا 15 شهریورماه 1401 اعلام شده است.

هفتمین مسابقه سوگواره خورشید 17 شهریورماه سال جاری و از ساعت 12 تا 17 بعدازظهر به صورت برخط و در یک مرحله با مدت زمان 20 دقیقه از کتاب «یک شب و روز عاشورا» نوشته مرحوم آیت الله حاج میرزا خلیل کمره ای برگزار می‌شود و اسامی برگزیدگان نیز 19 شهریور ماه 1401 اعلام خواهد شد.

به 14 نفر از کسانی که بالاترین امتیاز را در مسابقه کسب کنند هدایای نقدی به ترتیب اولویت امتیاز از 5 میلیون تا 2 میلیون ریال تعلق می گیرد.

 علاقه مندان برای ثبت نام در مسابقه می‌توانند به لینک http://poll.whc.ir/index.php/884924?lang=fa مراجعه کنند و همچنین منبع مسابقه را می توانند از اینجا دریافت کنند.