معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران:

باورمندی مراکز علمی به مدارس علمیه خواهران، بسیار حائز اهمیت است

شناسه خبر : 125807

1401/05/14

تعداد بازدید : 31

باورمندی مراکز علمی به مدارس علمیه خواهران، بسیار حائز اهمیت است
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: ارتباط و تعاملات علمی، باورمندی نهادها و مراکز علمی به مدارس علمیه خواهران و طلاب، بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم فاطمه اردشیری، در گفتگویی با خبرنگار حوزه اظهار داشت: ارتباط و تعاملات علمی، باورمندی نهادها و مراکز علمی به مدارس علمیه خواهران و طلاب، بسیار حائز اهمیت است، در این راستا، معاونت پژوهش استان، نشست مشتركي با كانون پرورش فكري کودکان و نوجوانان استان برگزار کرد.

وی ادامه داد: یکی از اهداف این نشست، هم افزايي ظرفيت ها، پناسيل و استفاده از فرصت هاي طرفين است.

-اهداف سازمان پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پرورش فرزندانی برومند، هویت مدار، پرسشگر و اهل تفکر است

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان مازندران بیان داشت: کانون هرروزه میزبان کودکان 6 تا 16 سال در سراسر استان با ارائه خدمات فرهنگی هنری و ادبی بوده و سعی در کشف و شناسایی استعداد مراجعان خود داشته و تمام تلاش خود را به منظور پرورش این عزیزان مبذول می دارد، اهداف این سازمان پرورش فرزندانی برومند، هویت مدار، پرسشگر و اهل تفکر و مطالعه است.

خانم اردشیری، از دیگر اهداف این نشست را برنامه ریزی برای انتقال مفاهیم دینی و قرآنی در زمینه فعالیت های این کانون از جمله تئاتر، شعر، شناخت مفاخر، فعالیت های علمی و نجوم و ... عنوان کرد و تمامی فعالیت های اجرا شده در مراکز کانون را با محوریت معرفی  یک کتاب مرتبط با آن برشمرد.