برگزاری 96 نشست برخط در ایام کرونا در حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 98388

1399/08/29

تعداد بازدید : 90

برگزاری 96 نشست برخط در ایام کرونا در حوزه‌های علمیه خواهران
از ابتدای سال تاکنون 96 نشست و برنامه برخط از سوی اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با توجه به محدودیت‌های پدیدآمده به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و به منظور حفظ سلامت مخاطبان برنامه‌های این مرکز، برگزاری جلسات و برنامه‌های برخط در این ایام به نحو محسوسی افزایش یافته است.
بر اساس این گزارش با همکاری مرکز فناوری اطلاعات حوزه‌های علمیه خواهران سطح کیفی و فنی ارتباط برخط ویژه مخاطبان حوزه‌های علمیه خواهران افزایش یافته و مکان ثابتی به منظور برگزاری برنامه‌های برخط در نظر گرفته شده است.
گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران حاکی است نشست‌های برگزار شده در موضوعات مختلف اداری، آموزشی، فرهنگی، تبلیغی، علمی و پژوهشی بوده که با درخواست معاونت‌های مختلف یا مدیریت‌های استانی برگزار شده است.
بر این اساس مخاطبان نشست‌های برگزارشده از سوی اداره‌کل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه‌های علمیه خواهران، طلاب، اساتید، کارکنان، مدیران مدارس و مدیران استانی بوده‌اند.
این گزارش تسهیل و تسریع در برقراری ارتباط و تبادل نظر، ایجاد امکان حضور بدون محدودیت تعداد شرکت‌کننده، کاهش هزینه‌های برگزاری جلسات و حفظ سلامت شرکت‌کنندگان در جلسات و نشست‌ها را از مزایای برگزاری نشست‌های برخط ذکر کرده است.