معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان:

تبیین اندیشه‌های امام خامنه‌ای (حفظه الله) ضرورت دارد

شناسه خبر : 98439

1399/09/01

تعداد بازدید : 52

تبیین اندیشه‌های امام خامنه‌ای (حفظه الله) ضرورت دارد
استاد حوزه گفت: اندیشه‌های امام خامنه‌ای (حفظه الله) بهترین منبع برای موضوع‌یابی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کوثر از هرمزگان خانم سمیه احمدی در نشست « موضوع‌یابی در اندیشه امام خامنه‌ای (حفظه الله)»  در مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس، بیان کرد: آگاهی از اندیشه‌های ولی فقیه در زمینه‌ی مسائل روز، سیاسی، اقتصادی، اخلاقی از ضروریاتی است که باید مطالعه شود. 
 
استاد حوزه با اشاره به اینکه بیانات امام خامنه‌ای (حفظه الله) مستند به آیات و روایات است، تصریح کرد: برای نگارش مقاله‌های پژوهشی از بیانات علما با استناد به آیات و روایات و با تطبیق به آنها می‌توان بهره برد. 
 
خانم احمدی خاطرنشان کرد: برای کارهای تحقیقاتی با موضوع اندیشه امام خامنه‌ای (حفظه الله) با مراجعه به کتب، نرم افزارهای مختلفی مانند حدیث ولایت و پایگاه اینترنتی معتبر مقام معظم رهبری می‌توان انجام داد. 
 
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران افزود: با مراجعه به پایگاه اینترنتی مقام معظم رهبری (حفظه الله) موضوع های بسیاری در فیش‌های مختلف قابل مشاهده است و می توان بر اساس آن مطالعه و موضوع مورد نظر را بررسی و نکته‌برداری کرد. 
 
استاد حوزه با تاکید بر فیش نویسی در انجام مقاله اذعان داشت: استفاده از فیش و دسته بندی آنها زمان نگارش مقاله و تطبیق آن با آیات و روایات در ارائه مطلوب آن کمک بسیاری می کند.