همایش «الگوسازی و گفتمان‌سازی زن و خانواده تراز اسلامی» برگزار می‎شود

شناسه خبر : 98595

1399/09/03

تعداد بازدید : 114

همایش «الگوسازی و گفتمان‌سازی زن و خانواده تراز اسلامی» برگزار می‎شود
همایش «الگوسازی و گفتمان‌سازی زن و خانواده تراز اسلامی» به همت کارگروه علمی پژوهشی کمیته امور بانوان کنگره ملی شهدای استان قم واقع در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم و حضور جامعه الزهرا(س) در بخش علمی و پژوهشی کمیته بانوان، فرصت مشارکت علمی کارکنان جامعه الزهرا(س) در این عرصه به همت کارگروه علمی پژوهشی کمیته بانوان کنگره شهدای استان قم و با همکاری اداره کل امور منابع انسانی و  اداره آموزش و ارزشیابی کارکنان جامعه الزهرا(س) فراهم شده است.
طلاب و پژوهشگران می‌توانند با حضور علمی و مشارکت خود در تولید آثار فاخر و گفتمان‏ساز در زمینه سبک زندگی اسلامی، خانواده طراز اسلامی و انقلابی با تأسی بر سیره شهدا، فرهنگ ایثار، مقاومت و سایر معارف و ارزش‌های دینی و معنوی نقش داشته باشند.
مهلت ارسال مقاله کارکنان جامعه الزهرا(س) به این همایش تا ۱۵ بهمن است و علاقه مندان می‌توانند مقالات و آثار خود را به شناسه کاربری Mf_tabesh@ در پیام رسان ایتا و یا هماهنگی با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۱۷۶  ارسال کنند.
گفتنی است؛ طلاب و پژوهشگران فرهیخته می‌توانند با توجه به محورهای این همایش، آثار فاخر و گفتمان ساز در زمینه سبک زندگی اسلامی و تربیت بانوان و خانواده تراز اسلامی و انقلابی تألیف و ارائه کنند.
این همایش با محوریت بزرگداشت مقام فاخر بانوان شهیده استان قم برگزار می‌شود و در ۶ محور «مبانی، اصول، اهداف و کارکردهای ایثار و مقاومت»، «بانوان و فرهنگ ایثار»، «بانوان و انقلاب اسلامی»، «بانوان و گفتمان‌سازی الگوی تربیتی و مدیریت راهبردی انقلابی»، «سبک زندگی و خانواده تراز اسلامی» و «ایثار، مقاومت، جهاد در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» فراخوان شده است.