مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه(س):

معرفت‌افزایی، اولین ثمره تشکیل حلقه‌های صالحین است

شناسه خبر : 98669

1399/09/03

تعداد بازدید : 80

معرفت‌افزایی، اولین ثمره تشکیل حلقه‌های صالحین است
مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی فاطمه معصومه(س) گفت: حلقه های صالحین کلید تقویت معنویت و معرفت در بسیج است.

خانم مریم جعفری سراجی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کوثر از هرمزگان ضمن سپاس از خداوند به دلیل فعالیت در این برنامه بیان کرد: امروز به یاری خداوند شجره طیبه صالحین یکی از بهترین و موفق‌ترین روش‌های تربیت انسانی به شمار رفته که نقش محوری در ترویج ارزش‌های دینی دارد.


استاد حوزه وجود حلقه‌های صالحین را امری ضروری در تقویت مبانی دینی دانسته و افزود: امروز با توجه به شرایط زمان، شروع گام دوم انقلاب و لزوم تبیین سبک زندگی اسلامی به خصوص در محور زن و خانواده به عنوان بستر تربیت دینی وجود این حلقه‌ها بیش از پیش برای تقویت ارزش‌های دینی و اعتقادی ضروری است.


استاد دانشگاه در ادامه تصریح کرد: امروز به تعبیر رهبری چون جبهه تغییر کرده و تبدیل به جبهه جنگ نرم شده تکلیف شجره طیبه صالحین هم تربیت افسران جنگ نرم است که بتوانند با سلاح خودسازی، معرفت و علم در تمامی عرصه‌ها فعال و مخلص درخشیده و افتخار بیافرینند.


خانم جعفری در پایان توکل به خداوند و الگوبرداری از ائمه(علیهم‌السلام) را شرط حرکت در این راه دانسته و خاطرنشان کرد: امید است ارکان صالحین با مدد الهی و عنایت امام عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه الشریف) و با الگوبرداری از ائمه(علیهم‌السلام) و تکیه بر مدار ولایت به سمت تحقق جامعه منتظر و مهدوی حرکت و همت کند.