مدیر مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی(س) اهرم:

بسیج میعادگاه مردم برای دفاع از انقلاب اسلامي است

شناسه خبر : 98697

1399/09/05

تعداد بازدید : 45

بسیج میعادگاه مردم برای دفاع از انقلاب اسلامي است
مدیر مدرسه ریحانه النبی اهرم(سلام الله عليها) گفت: بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از بوشهر، سلیمه بابایی نیا بسیج را از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«ره» در سال ۱۳۵۸ است که امروزه بعد از گذشت یک چله پرافتخار از حیات پربرکت انقلاب و حماسه آفرینی، رشادت ها و تلاش های بی بدیل این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود مي باشد.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) در بزرگداشت هفته بسیج گفت: هرگز از یاد نبرده ایم که در دوران نوپای انقلاب شکوهمند اسلامی میهن عزیزمان آماج حملات غرب و شرق قرار گرفته بود و جوانانی عاشق و دلباخته اهل بیت علیه السلام و پوینده راه مکتب عاشورایی  با امام خود بیعت و عهدی ناگسستنی بستند و با خون پاک و مطهر خود امضا نمودند و بر آن صحه نهادند.

وي در ادامه تشریح کرد: بسیج، میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و نیروی بسیج سرچشمه سبک مدیریت جهادی مي باشد که با ظرفیت های علمی و عملی ویژه ای که دارد کشتی انقلاب اسلامی را با اندیشه تمدن ساز مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که در گام دوم انقلاب و بعد از یک چله پر افتخار فرمودند، به جامعه آرمانی مهدویت سوق دهد.

بابائی نیا در پایان گفت: موفقیت و سربلندی بسیجیان گرانقدر را در پرتو الطاف الهی و حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری( دامت برکاته) از خداوند متعال مسئلت می كنيم.