مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)شیرود:

رسالت اصلی بسیج، پاسداری از دین و انقلاب است

شناسه خبر : 98791

1399/09/05

تعداد بازدید : 74

رسالت اصلی بسیج، پاسداری از دین و انقلاب است
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله عليها) تنکابن گفت: بسیجی بودن یک ارزش و آمادگی برای دفاع از دین و پاسداری و صیانت از انقلاب است.

خانم زهرا هدایتی همت طی گفت و گو با خبرگزاری کوثر از مازندران ضمن گرامیداشت هفته بسیج  بیان کرد: بسیج بر اساس ارزش های انسانی و فرهنگ عمیق اسلامی شکل گرفته و رمز موفقیعتش این است که از اعتقاد میلیونها انسان نشات گرفته است.
وی افزود: ایمان، اخلاص، ایثار و شجاعت از ویژگیهای بسیجی است که در دامان فرهنگ اصیل اسلامی رشد کرده است.
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله عليها) شیرود تصریح کرد: بسیجی بودن یک ارزش و آمادگی برای دفاع از حق وحق پرستی و پاسداری و صیانت از انقلاب  است؛برای تعریف واژه بسیج باید این چنین گفت که بسیجی فرد عاشقی است که تمام لحظات عمرش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.
وی تاکید کرد: مهمترین ملاک برای معرفت این فرهنگ، تفکر بسیجی است؛ وقتی همه افراد زندگی و هدف خود را با این تفکر هماهنگ و هم سو کنند به سرمنزل سعادت خواهند رسید و همواره در خط انقلاب و ولایت باقی خواند ماند.
هدایتی همت خاطر نشان کرد: در اندیشه امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی، بسیج نهادی اجتماعی و نهاد گسترده ای برای پاسخ گوی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است و چنان با بخش های مختلف نظام پیوند دارد که جدایی آنها از یکدیگر آسیب ها و خطرات جدی را به دنبال خواهد داشت.
وی اظهار کرد: بسیجیان با اخلاق، این شاگردان مکتب انقلاب با توکل بر خدا و تلاش صادقانه ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا در دلها و اطاعت از ولایت فقیه، باید همواره الگو برای نسل امروز و نسلهای آینده باشند.