معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران همدان:

پویش «در خانه بمانیم ـ کتاب بخوانیم» برگزار می‌شود

شناسه خبر : 98797

1399/09/05

تعداد بازدید : 66

پویش «در خانه بمانیم ـ کتاب بخوانیم» برگزار می‌شود
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری پویش«در خانه بمانیم ـ کتاب بخوانیم» خبر داد و گفت: هدف از اجرایی شدن این طرح انس بیشتر با کتاب در این ایام است.

به گزارش خبرگزاري كوثر از همدان،‌ معصومه ناطقی خمسه با اشاره به برگزاری پویش«در خانه بمانیم ـ کتاب بخوانیم»، اظهار داشت: دنیای امروز، عصر اطلاعات و فن آوری ارتباطات است و فضای مجازی توانسته شکل زیستن عمومی افراد را تغییر دهد و این موضوع با اهمیتی که دارد در همه محافل مورد توجه بوده و در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری(مد ظله العالي) نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ویروس منحوس کرونا شرایط خاصی را بر جامعه ما حاکم نموده است و باور به اینکه هیچ گاه شرایط حاد و خاص مانع از انجام فعالیت های مفید از جمله کتاب خوانی نمی شود و عمل به توصیه مراجع ذیربط، ماندن در خانه و اشتغال به کتابخوانی با سفر به دنیای شگفت انگیز کتاب ها فرصت مناسبی است برای کسب دانایی و بالا بردن سرانه مطالعه در کشور.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران همدان افزود: معاونت پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بنا بر رسالت خویش به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، اقدام به برگزاری مسابقه ای با عنوان پویش«در خانه بمانیم ـ کتاب بخوانیم كرده است.

وی در پایان افزود: در این پویش مقرر شد که طلاب حوزه های علمیه خواهران استان همدان کتاب مورد علاقه خود را مطالعه و خلاصه ای سه صفحه ای از این کتاب را به دوستان خود معرفی و در هفته پژوهش به طلابی که بهترین خلاصه را ارائه كنند، جوایزی اهدا و خلاصه های برتر در کانال های معاونت پژوهش درج خواهد شد.