مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز:

پروژه دشمن در اخلال در حرکت علمی کشور ناکام می‌ماند

شناسه خبر : 98953

1399/09/08

تعداد بازدید : 131

پروژه دشمن در اخلال در حرکت علمی کشور ناکام می‌ماند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: همت دانشمندان و دانش‌پژوهان کشور، این اهداف شوم را ناکام خواهد گذاشت و خون پاک شهیدان عزیز میهن، درخت تناور انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را بیش از پیش آبیاری خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، حجت الاسلام محدر در آیین رونمایی از بهترین کتب منتشر شده توسط طلاب و اساتيد خواهر استان البرز در سال 99 که بصورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: دست جنایتکار تروریست، بار دیگر ضایعه‌ای اسف بار آفرید تا به پشتوانه‌های  علمی کشور، خسارتی جبران ناپذیر وارد کند و مانع پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی شود، غافل از اینکه همت دانشمندان و دانش‌پژوهان کشور، این اهداف شوم را ناکام خواهد گذاشت.

وی افزود: دشمنان کور دل نظام جمهوری اسلامی یک بار دیگر با هدف اخلال در حرکت رو به جلوی علمی کشور به خصوص کند کردن و توقف مسیر رشد و توسعه دانش دفاعی و هسته‌ای کشور دکتر محسن فخری‌زاده از پژوهشگران نامی و بزرگ صنعت دفاعی را به شهادت رساندند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و گروهک منافقین، دو رکن اصلی تروریسم در منطقه، هر دو در کنف حمایت ویژه مدعیان مبارزه با تروریسم، یعنی اروپا و آمریکا، به حیات متعفن و خونبار خود ادامه می‌دهند.

وی ضمن تشکر از حضور مسئولان کشوری و استانی مدیران و اساتید بزرگوار حاضر در جلسه بیان داشت:  یقینا در صدد تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، خصوصا در امر پژوهش طلاب خواهر و عملی نمودن سه وظیفه اصلی طلاب در هدایت فکری وديني، هدايت سياسي و بصيرت افزايي وحضور در عرصه خدمات اجتماعي هستیم.

حجت الاسلام محدر در پایان خاطر نشان کرد: اعتماد به دشمن جنایتکار و مذاکره با ایادی استکبار و کشورهایی که جز رسیدن به اهداف شوم خود مسیری را دنبال نمی‌کنند ثمری جز ریخته شدن خونها و ‌از دست دادن سرمایه های حقیقی این مرز و بوم نخواهد داشت.