مدير حوزه علميه خواهران استان بوشهر:

صدا و سیما در خط مقدم مقابله با تحريف قرار دارد

شناسه خبر : 98959

1399/09/12

تعداد بازدید : 73

صدا و سیما در خط مقدم مقابله با تحريف قرار دارد
مدير حوزه علميه خواهران استان بوشهر صدا و سیما را در خط مقدم مقابله با تحريف عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی و جمعی از معاونان ايشان با حضور در صدا و سیمای استان، با مدیریت و قائم مقام این مرکز دیدار کردند.

وي گفت: به مدد تلاش های جهادی مدیر این مجموعه، اتفاقات خوبی را توانسته اند در استان رقم بزنند و ارتباطات و تعاملات خوبی را با سازمان های مختلف برقرار کنند.

مدير حوزه علميه خواهران استان بوشهر افزود: تلاش های صدا و سیما در زمان شیوع کرونا بسیار حائز اهمیت است و در زمانی که جامعه دچار نوعی افسردگی، خمودگی و ناامیدی شیوع ویروس منحوس کرونا شده بود، با به نمایش گذاشتن تلاش های گروه های مردمی توانست به خوبی روح امید و زندگی را به جامعه بازگرداند.

حجت الاسلام والمسلمين اسماعیلی در ادامه اظهار داشت: یکی از تولیدات فاخر قابل توجه صدا و سیمای استان در اوج فراگیری ویروس کرونا، تولید مستند«به وقت همدلی» بود که توانست به خوبی فعالیت های جهادی طلاب خواهر مدارس علمیه خواهران استان را در زمینه تولید ماسک، دستکش و گان مورد نیاز مردم و بیمارستان ها به نمایش بگذارد.

وی در ادامه گفت: این مستند موجب به نمایش گذاشته شدن همت و حماسه بسیار بزرگ خواهران طلبه شد، حماسه ای که اگر به تصویر کشیده نمی شد حتی در ذهن کسانی که مشغول به آن فعاليت بودند نیز به مرور کمرنگ و چه بسا به دست فراموشی سپرده می شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: رسانه در طول تاریخ از اهمیت بسزايی برخوردار بوده و می توان با مراجعه به تاریخ اهل بیت(عليهم السلام)، مشکلات ناشی از عدم دسترسی ائمه و یارانشان به رسانه را به خوبی مشاهده کرد و تاثیرات ضعف رسانه در زمان امام حسن مجتبی و امام سجاد(عليهما السلام) را درك كرد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر در برهه ای زندگی می کنم که جنگ روایت هاست و جریان تحریف با تمام قوا به همه ‌چیز حمله می کند و در این نبرد ناجوانمردانه، صدا و سیما در خط مقدم قرار دارد و تنها این سازمان است که می تواند جلوی تحریف های رسانه ای را گرفته و مانع از عوض شدن جای شهید و جلاد شود.

اسماعیلی در پایان گفت: ساخت مستند«به وقت همدلی» مورد توجه ویژه آیت الله عبدالکریم بهجت پور مدیر مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور، قرار گرفت و ایشان بسیار از همکاری شما تقدیر کردند.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر نیز اظهار کرد: حوزه علمیه خواهران استان، ظرفیت هایی بیش از ذهنیت موجود در جامعه دارد و ما به دنبال استفاده از این توانمندی ها میان خواهران طلبه هستیم.