راه اندازی مجمع کارشناسان دینی رسانه در حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 105978

1400/01/29

تعداد بازدید : 95

راه اندازی مجمع کارشناسان دینی رسانه در حوزه‌های علمیه خواهران
مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران از راه اندازی مجمع کارشناسان دینی رسانه در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم ماندانا جلالی اظهار داشت: به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران مجمع کارشناسان دینی رسانه راه اندازی شد.

وی هدف از راه اندازی این مجمع را ارتقاء توانمندی کارشناسان دینی رسانه در حوزه های علمیه خواهران برشمرد و افزود: این مجمع با حضور نزدیک به 500 خواهر مبلغ راه اندازی شد.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این اجتماع بانوان، می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی، تولید محتوای مناسبتی برای ارائه در رسانه ها و تعامل گسترده با رسانه های ارتباط جمعی جهت حضور کارشناسان اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: از بانوان طلبه و مبلغ که با رسانه های مختلف شامل رادیو، تلویزیون، مطبوعات، فضای مجازی و... به عنوان کارشناس دینی همکاری دارند جهت حضور در مجمع کارشناسان دینی رسانه دعوت به عمل می آید.

خانم جلالی بیان داشت: علاقه مندان برای حضور در مجمع کارشناسان دینی رسانه می توانند با مراجعه به http://poll.whc.ir/752349نسبت به ثبت نام اقدام کنند.