معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب خبر داد:

کارآفرینی در کارگاه خیاطی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب

شناسه خبر : 106246

1400/02/10

تعداد بازدید : 24

کارآفرینی در کارگاه خیاطی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب گفت: کارگاه خیاطی با همکاری کانون دانش آموختگان این مدرسه علمیه به منظور کارآفرینی برای طلاب خواهر راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم سیده فوزیه موسوی، با اشاره به راه اندازی کارگاه خیاطی در مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب، اظهار داشت: این کارگاه خیاطی با همکاری خانم نوش‎‌آفرین اورنگی، دانش آموخته هنرمند و فعال این مدرسه، به منظور آموزش خیاطی، گلدوزی و همچنین اشتغالزایی طلاب شروع به کار کرد. 
 
استاد حوزه، با اشاره به کارکرد این کارگاه خیاطی برای طلاب افزود: این کارگاه علاوه بر اشتغالزایی طلاب در زمینه دوخت لباس، به کارآموزی طلاب در زمینه خیاطی، گلدوزی و صنایع دستی نیز می پردازد و یکی از کلاس‌های این مدرسه به این کارگاه اختصاص یافته است.
 
خانم موسوی با بیان اینکه استقبال خوبی از این کارگاه خیاطی در بین طلاب صورت گرفته، افزود: وجود چنین کارگاهی در مدرسه علمیه میناب، باعث ایجاد انگیزه دوچندان در طلاب هنرمند و علاقه‌مند به این کار شده است.
 
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) میناب در پایان گفت: این کارگاه با وجود طلاب مستعد راه اندازی شده و می تواند پاسخگوی مراجعه عموم مردم نیز باشد.