معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی خبر داد:

برگزاری سلسله جلسات اخلاق با محوریت آیات نورانی قرآن

شناسه خبر : 106265

1400/02/09

تعداد بازدید : 16

برگزاری سلسله جلسات اخلاق با محوریت آیات نورانی قرآن
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی، از برگزاری سلسله جلسات اخلاق با محوریت آیات نورانی سوره های "انسان و طلاق" به صورت حضوری و برخط در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، خانم معصومه کریمی ورزنده، در گفتگویی، با بیان اینکه حوزه علمیه خواهران همواره در طول سال، برنامه های مختلف فرهنگی، دینی و آموزشی را برگزار می کند  و این برنامه ها در مناسبت های مختلف به شکل ویژه برگزار می شوند، تصریح کرد: برگزاری سلسله جلسات اخلاق با محوریت آیات نورانی قرآن از جمله ویژه برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان است که در این ایام در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی با اشاره به اینکه این جلسات اخلاقی با محوریت آیات سوره مبارکه «انسان و طلاق» برگزار می شود، ادامه داد: شرکت کنندگان در این جلسات، از حضور استاد ارجمند حجت الاسلام والمسلمین دستیاری، از مدرسین حوزه و دانشگاه بهره مند می شوند.

وی خاطر نشان کرد: این جلسات اخلاقی از روز شنبه تا سه شنبه، (۴جلسه در هفته) در ماه مبارک رمضان، در سالن اجتماعات مدیریت حوزه علمیه خواهران استان مرکزی به صورت حضوری و با تعداد محدود و رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی و نیز به صورت برخط از طریق سامانه سیما برگزار می شود. 

خانم کریمی یادآورشد: علاقمندان برای شرکت در این جلسات به صورت برخط می توانند از طریق لینک زیر از این دوره بهره مند شوند.

https://ac.whc.ir/rfamehh9wtvk/?session=breezbreezo7y7hvxzrwky&proto=true