در نشست اخلاقی مدرسه الزهرا(س) بندرعباس مطرح شد؛

کتاب "پس از بیست سال" بهترین منبع برای شناخت تحریفات انتخابات پیش رو

شناسه خبر : 106532

1400/02/15

تعداد بازدید : 34

کتاب
مسئول سیاسی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: تحریف یکی از مهمترین مسائل آسیب‌زا در انتخابات 1400 است و کتاب "پس از بیست سال" بهترین منبع برای شناخت تحریف است.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، آقای بیژنی، در نشست برخط "گفتمان انقلاب" با موضوع «تواصی به حق» در مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس، با اشاره به نقش فعال و راهبردی کنشگران انقلاب اسلامی در آستانه اتفاق مهم انتخابات ۱۴۰۰، بیان داشت: مجموعه‌ی بسیج، دو راهبرد عمده برای انتخابات تعریف کرده تا این انتخابات و به عبارتی تغییر در سیستم مدیریتی کشور به خوبی ایفا شود.
 
مسئول سیاسی سپاه امام سجاد(علیه السلام) با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، تصریح کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری(حفظه الله) مبنی بر اینکه «امروز حاکم بر سرنوشت، خود ملت هستند»، مردم با دقت بیشتر می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.
 
کارشناس سیاسی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی قدرت را از مستبدین روزگار گرفت و به مردم هدیه داد، افزود: مردم باید از قدرت رای خود در جهت تغییر مناسب مدیریت کشور استفاده کرده و به نفع تشکیل «ایران قوی» به کار ببرند.
 
آقای بیژنی با بیان اینکه قدرت رای دادن و انتخاب، از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات و رای آنها در آینده کشور و انقلاب اسلامی تاثیر دارد و از نگاه دین و شرع باید از نظام و انقلاب پشتیبانی شود.
 
وی با اشاره به حضور فعال سردار قاسم سلیمانی در تمام زمینه هایی که انقلاب نیاز داشت، خاطرنشان کرد: علاوه بر نگاه دینی، طبق دیدگاه ملی، اقتدار کشور را باید با حضور پرشور در این عرصه انتخابات حفظ شده تا مام وطن مورد هجمه و ضربه قرار نگیرد.
 
آقای بیژنی، تعیین کننده ترین عامل در انتخابات خرداد ماه، بنابر بررسی انجام شده، مسئله تحریف دانست و بیان کرد: طبق بیانات حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) مبنی بر «اگر جریان تحریف شکسته شود، تحریم شکسته خواهد شد»، امروز تحریف گران بزرگ، تلاش می کنند تا ذهنیت مردم را شکل دهند. 
 
مسئول سیاسی سپاه امام سجاد(علیه السلام) با توصیه به مطالعه کتاب «پس از بیست سال» به عنوان منبعی خوب برای شناخت تحریف، گفت: کمک به انتخاب گزینه اصلح و تشکیل دولت جوان انقلابی، راهبرد بعدی است که دولتی مطابق با آرمان های انقلاب اسلامی روی کار بیاید.
 
کارشناس سیاسی، با اشاره به نظر کارشناسان اقتصاد، نهایت تاثیر تحریم تنها سی درصد دانست و توضیح داد: مشکلات عمده کشور در سوء مدیریت، عدم نظارت و عدم پویایی است که دقیقا با توجه به این مسائل حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) دولت جوان انقلابی که دارای شور، نشاط، پویایی و عدم خستگی ناپذیری بوده را حلال مشکلات کشور معرفی نمودند.
 
وی در پایان، فعالیت در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی، جهاد گفتگو و تبیین و گره گشایی از اذهان مردم را ضروری ترین اقدام نیروهای انقلاب دانست.
 
لازم به ذکر است کتاب پس از بیست سال، اثر داستانی به قلم سلمان کدیور، نویسنده جوان شیرازی درباره قیام عاشورا است.