تمدید مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره علامه حلی

شناسه خبر : 106614

1400/02/16

تعداد بازدید : 255

تمدید مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره علامه حلی
مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره علامه حلی )، با توجه به ادامه مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و بنا به درخواست مکرر طلاب و مدارس علمیه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، دبیرخانه سیزدهمین جشنواره علامه حلی با توجه به ادامه مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و بنا به درخواست مکرر طلاب و مدارس سراسر کشور، فرصت ثبت‌نام و شرکت در این جشنواره را تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ تمدید کرد.

براساس این گزارش، طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور تا پایان روز 31 خرداد سال جاری فرصت دارند فرآیند ثبت‌نام در این جشنواره را تکمیل کنند و تاریخ یاد شده به هیچ‌وجه قابل تمدید نخواهد بود.

کلان‌موضوع جشنواره سیزدهم «حوزه و جامعه؛ گذشته، حال، آینده» معین شده است و گروه‌های علمی پژوهش در این دوره از جشنواره نیز عبارت از «تفسیر و علوم قرآنی»، «علوم حدیث و درایه»، «کلام»، «اخلاق و تربیت»، «فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه و منطق»، «اصول فقه»، «تاریخ اسلام و تشیع»، «ادبیات» و «علوم انسانی (مرتبط با حوزه دین)» هستند.

آثار علمی جهت ارسال به دبیرخانه جشنواره باید با محتوای پژوهش، تألیف، تصحیح و ترجمه و در قالب مقاله، کتاب، تحقیق پایانی و پایان‌نامه باشد.

گفتنی است، آثار ثبت‌نام شده توسط طلاب خواهر و برادر هر استان، ابتدا در دبیرخانه‌های مدرسه‌ای جشنواره در هر دو مرکز بررسی شده و سپس، آثار برتر هر مدرسه ضمن تجلیل در همان مدرسه، جهت رقابت استانی به دبیرخانه‌های جشنواره در مراکز استان‌ها ارسال می‌شود.

آثار برگزیده مرحله استانی نیز ضمن تجلیل در مراسم اختتامیه جشنواره در همان استان، جهت رقابت کشوری به دبیرخانه مرکزی جشنواره در قم ارسال می‌شوند.