مدیر مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) شهرستان پارس‌آباد از اردبیل:

بانوان طلبه پارس‌آباد در خنثی‌کردن آثار شوم شبکه‌های تلویزیونی بیگانه موثرند

شناسه خبر : 106753

1400/02/19

تعداد بازدید : 84

بانوان طلبه پارس‌آباد در خنثی‌کردن آثار شوم شبکه‌های تلویزیونی بیگانه موثرند
مدیر مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) شهرستان پارس‌آباد، با بیان اینکه شبکه‌های تلویزیونی قابل دسترس بیگانه در این شهرستان، چشم‌های ناپاک منطقه هستند، گفت: بانوان طلبه پارس‌آباد در خنثی‌کردن آثار شوم شبکه‌های تلویزیونی بیگانه موثرند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم زینب دیندار در نشست مسئولین، سفیران و اعضای کانون رضوان مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام)، با بیان اینکه تبلیغ دین یک رسالت و شغل الهی است، تصریح کرد: مهم‌ترین شرط تبلیغ، دغدغه‌مند‌ و مسئولیت‌پذیر‌بودن است. مبلّغی که احساس مسئولیت می‌کند، همواره باید دنبال فرصتی برای تبلیغ بوده و از آن فرصت بهره کافی را ببرد.

 وی افزود: ماهواره‌ها و شبکه‌های قابل دسترس بیگانه در این شهرستان، چشم‌های ناپاک منطقه هستند که به عنوان خطری نابود‌کننده، فرهنگ و مبانی دینی ما را مورد حمله قرار داده‌اند، بنابراین مبلّغان این مدرسه بایستی علاوه بر تعلیم مفاهیم و تعالیم مذهبی و دینی به مردم، در پی خنثی‌کردن آثار شوم این پدیده فرهنگ‌برانداز در جامعه باشند.

مدیر مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) با اشاره به اهمیت و ضرورت تبلیغ در ایام شیوع بیماری کرونا گفت: مبلغان در هر شرایطی باید تبلیغ را ارزشمند، ضروری و لازم دانسته و به عنوان رسالت و مسئولیت به آن نگاه کنند و دقت کافی در گزینش مباحث مورد نیاز جامعه جهت طرح در مجالس را داشته باشند.

مدرس حوزه علميه خواهران، ادامه داد: مبلغان، مرزداران انديشه هاي ديني و فرهنگي جامعه هستند. آنچه در كلام و قلم و هنر اين سفيران سعادت موج مي زند، بيدارگري نسل هاي امروز و فردا است.

خانم دیندار، به بسته‌های تبلیغی کانون رضوان مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) پارس‌آباد اشاره کرد و اظهار داشت: بسته تبلیغی مبلّغان این واحد علمی-تربیتی شامل موضوعات احکام، مسائل اعتقادی، آموزش ویژه کودکان، اخلاقی-تربیتی، مناسبت‌های ملی-مذهبی، تحکیم خانواده، نقش تربیت زنان در اصلاح جامعه و ترغیب خواهران شهرستان جهت کسب علوم اهل بیت(علیهم‌السلام) در حوزه علمیه خواهران است.