انتشار رمان قصه برگی از درخت

شناسه خبر : 106783

1400/02/20

تعداد بازدید : 539

انتشار رمان قصه برگی از درخت
رمان «قصه برگی از درخت» از سوی مرکز نشر هاجر منتشر و روانه بازار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران رمان «قصه برگی از درخت» نوشته زینب رحیمی تالارپشتی را چاپ و در دسترس عموم علاقه مندان قرار داد.

قصه برگی از درخت، رمانی خواندنی با قلمی جذاب و شیوا و با فضاپردازی بسیار خوب به مخاطب اجازه می دهد تا شخصیت های داستان را درک و با آن ها همزادپنداری کند.

این رمان داستان دختری به نام مطهره را روایت می کند؛ دختری خوش اخلاق و خوش قلب. داستان از زمان کنکور مطهره آغاز می شود و با قبولی اش در دانشگاه و ازدواجش با پارسا ادامه می یابد و در این بین حادثه ای که برایش پیش می آید مسیر زندگی اش را عوض می کند و داستان را جذاب تر و خواندنی تر می کند.

گزیده ای از رمان

وقتی مطهره به خانه برمی‌گشت، مهدی نبود اما حدس می زد کادو در اتاقش باشد؛ سریع به اتاق رفت؛ کادو روی میزش بود؛ با زیبایی و ظرافت خاصی بسته بندی شده بود و باز هم انتخاب متفاوت و مطابق میلش او را به وجد آورد؛ پیش خود فکر می کرد حیف که پارسا نبود تا ذوقش را ببیند؛ تبلت را به دست گرفت و رفت تا به پدر و مادر نشان دهد؛ پدر و مادر به او مبارک باد گفتند؛ مهدی در همین لحظه رسید؛ با دیدن تبلت سوت بلندی کشید؛ سریع مدل آن را برداشت تا قیمتش را متوجه شود.

–  بابا این تبلت قیمتش از یه سرویس طلای سنگین هم گرون تره؛ آدم ساده ایه؛ خب می رفت یه سرویس طلا می‌گرفت دیگه.

–  پسرم این چیزا رو یاد بگیر؛ به دردت می خوره؛ توی کادو خریدن، ملاک کسیه که کادو براش خریده میشه؛ اگر برای خواهرت طلا می خرید؛ این قدر که الان ذوق کرده، ذوق می کرد؟ بی خود نیست هنوز مجردی؛ این ظرافت ها رو نداری دیگه…

رمان «قصه برگی از درخت» در 512 صفحه و با قطع وزیری به قیمت 66400 تومان از سوی مرکز نشر هاجر منتشر شده است.